UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:18

У Мозамбіку відкрили посольство України

Вчора, 20:08

В енергетиці найскладніша ситуація з початку війни - гендиректор ДТЕК

Вчора, 19:50

Румунія заявила, що серед біженців з України "затесалися" російські шпигуни

Вчора, 19:30

Помер письменник і громадський діяч Дмитро Капранов

Вчора, 19:28

На Запоріжжі співробітника ДСНС та його змовника викрили на збуті наркотиків

Вчора, 19:27

Не в коня корм - у Кирилівці похвалилися асортиментом у магазині до травневих свят (відео)

Вчора, 19:16

Байден опинився по один бік із Путіним: Bloomberg про помилкові кроки Білого дому

Вчора, 19:00

Закон про мобілізацію: названо причини, через які можна не з'явитися по повістці

Вчора, 18:40

В ОАЕ через зливу затопило головні автомагістралі та скасовано авіарейси

Вчора, 18:33

Зеленський підписав Закон про мобілізацію: що і коли зміниться для мелітопольців за кордоном

Вчора, 18:22

Рф несе відповідальність за ризики на ЗАЕС, які вона сама створює- ЄС

Вчора, 18:20

Новим командувачем ОК "Південь" призначили Геннадія Шаповалова: що про нього відомо

Вчора, 18:08

Шольц розповів, про що попросив Сі Цзіньпіна

Вчора, 18:00

Зеленський підписав закон про мобілізацію: коли набуде чинності

Вчора, 17:50

Фінляндія проведе навчання з військовими НАТО біля кордону з Росією

Вчора, 17:44

Окупанти продовжують депортацію неугодних - з Мелітополя видворили молоду дівчину (відео)

Вчора, 17:32

Сі Цзіньпін розповів "чотири принципи" запобігання виходу війни в Україні з-під контролю

Вчора, 17:10

У Запоріжжі поліція викрила підпільне виробництво набоїв (фото)

Вчора, 17:09

"Я - ухилянт". РФ проводить чергову дезінформацію проти України

Вчора, 16:59

Рашисти заборонили перевізникам доставку документів на нерухомість до Мелітополя

Вчора, 16:50

У Данії загорілась історична Копенгагенська фондова біржа (відео)

Вчора, 16:27

Міноборони провело внутрішній аудит і назвало збитки від порушень

Вчора, 16:15

Стали відомі подробиці підриву колаборанта Якименка під Мелітополем

Вчора, 16:13

У окупованих школах Бердянська персонал не знає, як реагувати під час тривоги

Вчора, 16:09

Москва може передати Ірану винищувачі та засоби ППО, - Washington Post
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    14 ноября 2022, 17:06

    Не сомневаюсь, осталось ждать недолго.

    user avatar Гость

    14 ноября 2022, 17:01

    Когда же эти рашистские мрази сгинут из города?

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:24

    Цыновская из МГУ сдохни тварь, живой тебе не остаться после возвращения Украины!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:23

    В принципе эта большая трехцветная тряпка, как и все другие развешанные по городу триколорные тряпки, пригодились бы для уборки Мелитополя после того, как русофашня сгинет из города. Все места, где наблюдались большие концентрации рашистской нечисти, надо тщательно почистить, причем кое-где с хлоркой, чтобы вывести самую стойкую вонь, которая может остаться от рускага мира.

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:20

    СЛАВА УКРАІНІ ! СЛАВА НАЦІІ! СМЕРТЬ РАШИСТАМ !!!!!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:27

    Смотри ты не обосрись

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:23

    2022, 18:19 я прям вижу как ты сернул от радости))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:19

    Да всем похер, ждёте вы ВСУ или нет)) Они прийдут в любом случае. А ты гондон ещё можешь повеситься от горя

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:16

    Я требую вернуть эту ссаную тряпку на место!!! Во-первых, что бы успокоить коллаборантов. Пусть продолжают верить, что параша здесь навсегда и их никто не поимел))) Во-вторых, именно ВСУ должны снять эту дрянь и вытереть об неё ноги!! Возвращайте, гниды, тряпку на место!!!!!!!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:14

    всу-шных пи до ров никто не ждёт в Мелике.. Это говорю вам я, житель Мелитополя.

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 16:42

    Какое было бы счастье, если бы рашистскую нечисть сдуло из города, как это было в Херсоне. Чтобы Мелитополь вспоминал эти месяцы позорного рузького мира как самый страшный сон, который уже в прошлом.

    user avatar ГОСТ

    13 ноября 2022, 16:33

    Штепсиль и Тарапунька к лестнице имели отношение.А вы...

    user avatar Тэтчер

    13 ноября 2022, 15:59

    Блажен,кто верует . ...

    user avatar Nvhu

    13 ноября 2022, 15:56

    Также уже нужно подумать и бывшим преподавателям, предателям, которые в первые месяцы окупации побежали работать на русню.Учить детей и студентов русскому миру.Пора паковать чемоданы и на болота.

    user avatar Местный

    13 ноября 2022, 15:54

    Зеленський - герой! Він війде в історію, не кинув країну! А вас свінособак та колобарантів я особисто на шмаття плову!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:54

    Вонючих немитих кацапських крис заганяють в дупу ))) Відчувають що скоро будуть смердіти ще більше в нашій землі, разом із продажними суками )))))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:45

    Зелипузик выполняет желания всех 73 % проголосовавших?Или Дяди Сэма с соросне

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:40

    Мрази из Мелгу, на работу уже можете не выходить, у вас её уже нет))))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:25

    Соседи гандоны "друзья"детства желаю вас увидеть,и передать пламенный привет,суки!

    user avatar Мелик

    13 ноября 2022, 15:17

    Я к местным предателям: - Вы уже определились? Лучше, ждите нас, мы вас определим.. Скоро...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.