UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:30

Скандал у 59-й бригаді: що виявила перевірка від Сирського

Вчора, 20:16

Чи матиме Росія засоби для ведення війни у 2025 році та після: оцінка розвідки Естонії

Вчора, 20:00

На Одещині чоловік сокирою відрубав собі два пальці, щоб не проходити ВЛК: нові подробиці

Вчора, 19:45

У Росії відправили за ґрати ще одного ексзаступника Шойгу

Вчора, 19:27

Під Мелітополем молодь потрапила в жахливу аварію – двоє загиблих

Вчора, 19:25

Підозрюваний у вбивстві Фаріон зробив заяву після рішення суду про його арешт

Вчора, 19:14

Російське судно порушило водний простір Фінляндії

Вчора, 18:52

Підозрюваному у вбивстві Фаріон обрали запобіжний захід

Вчора, 18:39

Запорізька влада готується до опалювального сезону 2024-2025

Вчора, 18:36

У "Ощадбанку" розповіли, що буде з неповерненими кредитами мелітопольців після закінчення війни

Вчора, 18:27

Що пити на ніч, щоб швидко схуднути і позбутися живота: прості напої, які спалюють жир

Вчора, 18:11

Найскладніший період літа позаду - Укренерго

Вчора, 18:01

У центрі Москви керівник інституту намагався спалити себе

Вчора, 17:49

У разі припинення вогню 25% територій України залишаться під контролем РФ, - Боднар

Вчора, 17:33

Експертів МАГАТЕ вчергове не допустили до однієї з частин шостого енергоблока ЗАЕС

Вчора, 17:32

Мирний план Трампа: чим закінчиться війна і коли буде звільнено Мелітополь

Вчора, 17:27

У Франції з міркувань безпеки евакуювали "Євроаеропорт"

Вчора, 17:12

Банки збільшать кредитування населення та пом'якшать вимоги, - опитування НБУ

Вчора, 16:49

Британська розвідка пояснила скасування головної частини параду військових кораблів у Петербурзі

Вчора, 16:33

У Франції масштабний збій на залізниці у день старту Олімпіади: влада каже про диверсію

Вчора, 16:25

З'явилися фото та відео з місця масштабної пожежі у Мелітополі

Вчора, 16:23

Школярі з тимчасово окупованого Енергодару підсунули "свиню" окупантам у Криму (відео)

Вчора, 16:08

Допомагав загарбикам "зомбувати" жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта

Вчора, 16:02

Чи буде Україна продовжувати виплачувати зарплату вчителям у Мелітополі у 2025 році і, кого з вчителів скоротять - офіційно (відео)

Вчора, 15:50

Обама підтримав висунення кандидатури Гарріс на пост президента США
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    14 ноября 2022, 17:06

    Не сомневаюсь, осталось ждать недолго.

    user avatar Гость

    14 ноября 2022, 17:01

    Когда же эти рашистские мрази сгинут из города?

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:24

    Цыновская из МГУ сдохни тварь, живой тебе не остаться после возвращения Украины!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:23

    В принципе эта большая трехцветная тряпка, как и все другие развешанные по городу триколорные тряпки, пригодились бы для уборки Мелитополя после того, как русофашня сгинет из города. Все места, где наблюдались большие концентрации рашистской нечисти, надо тщательно почистить, причем кое-где с хлоркой, чтобы вывести самую стойкую вонь, которая может остаться от рускага мира.

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:20

    СЛАВА УКРАІНІ ! СЛАВА НАЦІІ! СМЕРТЬ РАШИСТАМ !!!!!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:27

    Смотри ты не обосрись

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:23

    2022, 18:19 я прям вижу как ты сернул от радости))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:19

    Да всем похер, ждёте вы ВСУ или нет)) Они прийдут в любом случае. А ты гондон ещё можешь повеситься от горя

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:16

    Я требую вернуть эту ссаную тряпку на место!!! Во-первых, что бы успокоить коллаборантов. Пусть продолжают верить, что параша здесь навсегда и их никто не поимел))) Во-вторых, именно ВСУ должны снять эту дрянь и вытереть об неё ноги!! Возвращайте, гниды, тряпку на место!!!!!!!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:14

    всу-шных пи до ров никто не ждёт в Мелике.. Это говорю вам я, житель Мелитополя.

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 16:42

    Какое было бы счастье, если бы рашистскую нечисть сдуло из города, как это было в Херсоне. Чтобы Мелитополь вспоминал эти месяцы позорного рузького мира как самый страшный сон, который уже в прошлом.

    user avatar ГОСТ

    13 ноября 2022, 16:33

    Штепсиль и Тарапунька к лестнице имели отношение.А вы...

    user avatar Тэтчер

    13 ноября 2022, 15:59

    Блажен,кто верует . ...

    user avatar Nvhu

    13 ноября 2022, 15:56

    Также уже нужно подумать и бывшим преподавателям, предателям, которые в первые месяцы окупации побежали работать на русню.Учить детей и студентов русскому миру.Пора паковать чемоданы и на болота.

    user avatar Местный

    13 ноября 2022, 15:54

    Зеленський - герой! Він війде в історію, не кинув країну! А вас свінособак та колобарантів я особисто на шмаття плову!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:54

    Вонючих немитих кацапських крис заганяють в дупу ))) Відчувають що скоро будуть смердіти ще більше в нашій землі, разом із продажними суками )))))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:45

    Зелипузик выполняет желания всех 73 % проголосовавших?Или Дяди Сэма с соросне

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:40

    Мрази из Мелгу, на работу уже можете не выходить, у вас её уже нет))))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:25

    Соседи гандоны "друзья"детства желаю вас увидеть,и передать пламенный привет,суки!

    user avatar Мелик

    13 ноября 2022, 15:17

    Я к местным предателям: - Вы уже определились? Лучше, ждите нас, мы вас определим.. Скоро...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.