UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:20

НАТО підвищує градус ескалації - Кремль

Вчора, 20:00

Україну знову накриє “рудий” дощ: що це означає і наскільки небезпечно

Вчора, 19:47

Як переселенку з Мелітополя і десятки людей обдурив київський аферист (фото)

Вчора, 19:45

Впав біля будинку: у Великій Британій чоловік ймовірно знайшов частину метеориту (фото)

Вчора, 19:31

Окупанти з території Запорізької АЕС працюють дронами, розміщують у залах військових РФ, - Сили оборони

Вчора, 19:29

Франція направить інструкторів до України для навчання військових, - Сирський

Вчора, 19:13

Польща обмежить пересування російських дипломатів по своїй території, - глава МЗС

Вчора, 19:00

Удар по Епіцентру у Харкові: неподалік виявили нерозірвану бомбу

Вчора, 18:48

ЄС планує мирні переговори за участю Росії - ЗМІ

Вчора, 18:46

У Мелітопольському районі нетвереза жінка напала на співробітників військової поліції

Вчора, 18:33

Розікрали 1,7 млн грн на закупівлі паливної деревини для населення: на Запоріжжі поліцейські викрили злочинну групу

Вчора, 18:28

ТЦК добу утримує головреда ''Економічної правда'' без зв'язку – УП

Вчора, 18:09

До Білорусі прилетіли ще шість вертольотів російської армії: що про це відомо

Вчора, 18:02

"Звідти мало хто вибрався": працівник харківського "Епіцентру" розповів про пекло після удару Росії по гіпермаркету

Вчора, 17:51

НАТО обговорює закриття неба на заході України, але рішення ще немає, - Bild

Вчора, 17:45

У окупантів в Мелітополі не вистачає поліцаїв - ви здивуєтеся, як борються з кадровим голодом (фото)

Вчора, 17:29

Атака на загоризонтну РЛС у Росії за 1800 км: фото наслідків із супутника

Вчора, 17:10

В Одеському ТЦК викрито багатомільйонну схему, "допомогли" 138 ухилянтам

Вчора, 17:07

З' явилися подробиці вчорашнього ворожого удару по аеропорту Запоріжжя

Вчора, 16:50

ЄС зіткнувся із проблемою зростання випуску снарядів для України: The Economist назвав причину

Вчора, 16:49

Стало відомо, через що стосовно директора школи в Мелітополі окупанти відкрили кримінальну справу (фото)

Вчора, 16:33

В Україні запускають 5G: що відомо

Вчора, 16:09

ЄС ввів санкції проти Медведчука

Вчора, 16:03

У школах Запоріжжя введуть новий предмет - загальновійськова підготовка

Вчора, 15:50

Отруєння гарантовано. 5 продуктів, які ні в якому разі не можна брати на пляж чи пікнік
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    14 ноября 2022, 17:06

    Не сомневаюсь, осталось ждать недолго.

    user avatar Гость

    14 ноября 2022, 17:01

    Когда же эти рашистские мрази сгинут из города?

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:24

    Цыновская из МГУ сдохни тварь, живой тебе не остаться после возвращения Украины!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:23

    В принципе эта большая трехцветная тряпка, как и все другие развешанные по городу триколорные тряпки, пригодились бы для уборки Мелитополя после того, как русофашня сгинет из города. Все места, где наблюдались большие концентрации рашистской нечисти, надо тщательно почистить, причем кое-где с хлоркой, чтобы вывести самую стойкую вонь, которая может остаться от рускага мира.

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 19:20

    СЛАВА УКРАІНІ ! СЛАВА НАЦІІ! СМЕРТЬ РАШИСТАМ !!!!!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:27

    Смотри ты не обосрись

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:23

    2022, 18:19 я прям вижу как ты сернул от радости))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:19

    Да всем похер, ждёте вы ВСУ или нет)) Они прийдут в любом случае. А ты гондон ещё можешь повеситься от горя

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:16

    Я требую вернуть эту ссаную тряпку на место!!! Во-первых, что бы успокоить коллаборантов. Пусть продолжают верить, что параша здесь навсегда и их никто не поимел))) Во-вторых, именно ВСУ должны снять эту дрянь и вытереть об неё ноги!! Возвращайте, гниды, тряпку на место!!!!!!!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 18:14

    всу-шных пи до ров никто не ждёт в Мелике.. Это говорю вам я, житель Мелитополя.

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 16:42

    Какое было бы счастье, если бы рашистскую нечисть сдуло из города, как это было в Херсоне. Чтобы Мелитополь вспоминал эти месяцы позорного рузького мира как самый страшный сон, который уже в прошлом.

    user avatar ГОСТ

    13 ноября 2022, 16:33

    Штепсиль и Тарапунька к лестнице имели отношение.А вы...

    user avatar Тэтчер

    13 ноября 2022, 15:59

    Блажен,кто верует . ...

    user avatar Nvhu

    13 ноября 2022, 15:56

    Также уже нужно подумать и бывшим преподавателям, предателям, которые в первые месяцы окупации побежали работать на русню.Учить детей и студентов русскому миру.Пора паковать чемоданы и на болота.

    user avatar Местный

    13 ноября 2022, 15:54

    Зеленський - герой! Він війде в історію, не кинув країну! А вас свінособак та колобарантів я особисто на шмаття плову!

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:54

    Вонючих немитих кацапських крис заганяють в дупу ))) Відчувають що скоро будуть смердіти ще більше в нашій землі, разом із продажними суками )))))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:45

    Зелипузик выполняет желания всех 73 % проголосовавших?Или Дяди Сэма с соросне

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:40

    Мрази из Мелгу, на работу уже можете не выходить, у вас её уже нет))))

    user avatar Гость

    13 ноября 2022, 15:25

    Соседи гандоны "друзья"детства желаю вас увидеть,и передать пламенный привет,суки!

    user avatar Мелик

    13 ноября 2022, 15:17

    Я к местным предателям: - Вы уже определились? Лучше, ждите нас, мы вас определим.. Скоро...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.