UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 11:15

Фортифікаційні споруди в Запорізькій області будуються у три зміни – Іван Федоров

Сьогодні, 11:10

Чи страхують квартири від "прильотів" і як убезпечити житло під час війни

Сьогодні, 11:06

Ми наполегливо закликаємо кожного не вагатися – рашисти прорекламували нову послугу для мешканців окупованого Мелітополя

Сьогодні, 10:50

Японія продовжила торговельні санкції проти Росії ще на рік

Сьогодні, 10:29

ISW оцінив територію України, захоплену російською армією у 2024 році

Сьогодні, 10:27

У Запоріжжі екологи прибирають нафтопродукти, які потрапили в Дніпро через пошкодження ДніпроГЕС російською ракетою (фото)

Сьогодні, 10:13

Заштовхали в автобус і відвезли - у Мелітополі викрадення людини потрапило на камеру (фото, відео)

Сьогодні, 10:12

Кулеба попередив Індію про "червону лінію" через співпрацю з Росією

Сьогодні, 09:52

"Це концентрат поживних речовин". Дієтолог розповіла, чим корисна печінка та кому її їсти не можна

Сьогодні, 09:32

Україна підписала угоду з США про відтермінування виплат за держборгом

Сьогодні, 09:21

Зарплати маленькі, а ціни космос - місцева мешканка поділилася реаліями життя в Мелітополі (фото)

Сьогодні, 09:13

СБУ повідомила про підозру мешканцям Василівського району, які родиною здавали розташування ЗСУ

Сьогодні, 09:10

Ситуація на фронті сьогодні 29 березня

Сьогодні, 08:48

У липні цього року російські війська можуть знову стояти під Києвом — The Times

Сьогодні, 08:30

Декрет чи жабогадюкінг: у Мелітополі знову кадрові перестановки - цього разу з неоднозначної причини (фото)

Сьогодні, 08:30

Український військовий змушений був їхати в тамбурі потяга: в чому причина (фото)

Сьогодні, 08:18

Росіяни показали як виглядає район Роботиного на Запорізькому напрямку (відео)

Сьогодні, 08:15

Вночі у Бєлгороді пролунала серія вибухів (відео)

Сьогодні, 08:00

Власник підприємства, яке окупанти вкрали в Мелітополі, запустив мінометний завод в Україні (фото)

Сьогодні, 08:00

Вночі росіяни вдарили по енергетиці: в Міненерго назвали цілі ворога

Сьогодні, 07:46

Макрон назвав умови для запрошення Путіна на саміт G20

Сьогодні, 07:30

У Мелітополі рашисти відзняли цілий сюжет, аби довести, що гастролер-головлікар онкодиспансеру "не збирається" тікати з міста (відео)

Сьогодні, 07:30

Москва не приховує використання зброї КНДР у війні проти України - Кулеба

Сьогодні, 07:18

В Запоріжжі анонсували штормове попередження

Сьогодні, 07:15

Винищувачі Gripen для України: міністр оборони Швеції зробив обнадійливу заяву
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    22

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    18 ноября 2022, 19:45

    Вот тебе и не придётся возвращаться под наше керивництво, потому что тебе придётся дрыснуть вместе с орками, так как ты такой же нелюдь как и они. Тебя как и их никто не звал на нашу Украину и будем вас гнать до самых Курил.

    user avatar Гость

    18 ноября 2022, 19:38

    вот

    user avatar Гость

    17 ноября 2022, 12:09

    Как то и не хочется возвращаться опять под керівницьтво жидомассонов в Мелитополе сейчас после Украины даже пенсионеры могут деньги откладывать и при этом оплачивать коммуналку с этой пенсии не составляет труда без подачек субсидийных ! Газ по 2грн 40 копеек а не по 14 грн ! Свет по 1,20 грн жкх с одноклмнатной квартиры 250 грн , да вся коммуналка не более 1000 рублей и при зарплатах в 30000 и пенсиях 10000 рублей !

    user avatar Гость

    17 ноября 2022, 05:35

    Считаные дни уже 8 месяцев идут и никак не дойдут. Вы лучше о себе побеспокойтесь.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 22:54

    Ублюдству ниже, ну что ж, радуйся… считанные дни «радости» падонку осталось.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 20:46

    Нормально там здесь живётся и зарплаты не то что при Украине когда мы все на 10000 грн выживали и бенз с нашими нынешними ЗП копейки стоит. У вас зарплаты 10000 и бенз 49 а у нас ЗП не менее 40000₽ и бенз 56 и ни кто нас не обижает как ваш мер Федоров тупорылый пишет вместе с Зелей в отличии от вас что вы сейчас в Херсоне творите так что хохляндию на мыло

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 20:13

    Вот когда вернётесь в Мелитополь тогда и будете указывать кому что делать и куда ехать,а пока сидите тихонько без света,с дорогим бензином и президентом-идиотом.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 19:17

    Я у себя на Родине. И чту родителей . Погибшого деда за Родину. А Бендндеру нужно душить.

    user avatar Samsung

    16 ноября 2022, 19:12

    Очень жаль тех комментаторов расхваливающих наперебой динамику цен на топливо. Можно направить их в ту державу где для них жизнь будет как в раю - ведь там ещё дешевле и сейчас даже эвакуируют туда бесплатно с выдачей видов на жильё. Езжайте туда, без вас далее будет легче, а мы будем мириться с дорогими бензином и газом без вас, но жить будем у себя на родине в Украине. Слава Україні !!! Слава ЗСУ !!! Смерть ворогам !!!

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 19:07

    И газ дали в Мелитополе. Но грозились что не будет. Мер на удаленке всё обещает освобождение. Где он??

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 19:02

    Дешевле чем в в Украине

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 18:44

    Я как Украинец читаю и немогу понять, быдло ниже пытается низкой ценой отбелить расейскую сволочь? Мразь наверно по себе судит, если он готов продаться то и остальные продажные?

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 18:03

    Что вы врёте бензин по 52 рубля 92 газ 24 рубля переведите типерь на гривни не надо писать лож если вы за честность

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 17:35

    Цена на топливо постепенно снижается и не надо рассказывать , газ был летом по 30 рублей сейчас 24-25 ,бензин и дизель упали но немного.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 17:21

    Не пытайтесь расиянину или прарасейской сволоте ниже что то обьяснить, бесполезно.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 16:15

    А как в Украине может быть дешевле, если пол Украины разбито, и надо деньги на войну.!!!А в России при том, что есть свой гпз, 40%населения не имеют его!!! Кто устроил Украине этот ад???

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 15:55

    Статья для тех кто не умеет пользоваться калькулятором. Делим цену на 1.25 и получаем : ДТ - 49 грн ,92 - 41.2 грн , 95 - 44.72 , газ - 20 грн. Цена в Запорожье 54, 45 , 50, 28 грн. соответственно.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 15:47

    Гостю 13:48. Так ты и есть украинское быдло. Хохлопитек.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 13:48

    Тут быдло блеяло что нам газ дали… как будто его никогда небыло. Теперь ублюдство ниже блее что в Украине бензин дороже. Быдлу - лучше за газ и бенз платить дороже и жить в Украине человеком, чем в окупации быть на уровне расиян - то есть свинособакой. Но руцким ублюдкам этого не понять, недано.

    user avatar ООО группа

    16 ноября 2022, 13:38

    В Украине всё дороже!!!

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 13:37

    Это педоросия один сплошной мыльный пузырь. Они думают если из быдло народ всю жизнь хавает их тупые разводки то и все будут хавать. Нет карлик ботоксовый мы не такие тупые как ты думаешь ящер клонированный. Тебе не долго осталось

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.