UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 18:37

В окупованому Мелітополі внаслідок серйозної ДТП постраждала дитина

Сьогодні, 18:15

На Київщині 5 підлітків, серед яких були школярі, заманили та зґвалтували дівчинку: моторошні подробиці

Сьогодні, 18:06

Ексзаступника головного інженера ЗАЕС, який перейшов на бік росіян, засудили до 10 років ув' язнення

Сьогодні, 17:43

В окупованому Мелітополі створили орган контролю рівня пропаганди в школах

Сьогодні, 17:30

Іран та Ізраїль могли укласти таємну угоду – військовий експерт

Сьогодні, 17:15

У Павлівській громаді Запорізької області обладнано 7 пунктів незламності (фото)

Сьогодні, 17:02

На Буковині напали на співробітника ТЦК, він відкрив вогонь

Сьогодні, 16:44

Грози та шквальний вітер: на Мелітопольщині оголосили штормове попередження

Сьогодні, 16:34

Трамп зробив неочікувану заяву про необхідність виживання України і дорікнув Європі

Сьогодні, 16:30

В міській лікарні Запоріжжя закуповували медичне обладнання за завищеними цінами

Сьогодні, 16:00

Розстріл поліцейських: ЗСУ підтвердили, що на відео військові

Сьогодні, 15:44

Окупаційна влада в Мелітополі "віджимає" житло українців - рекомендації юристів

Сьогодні, 15:30

Росіяни вдарили по Вовчанську, є загиблий

Сьогодні, 15:05

В Запорізькій області знищено ворожий безпілотник "SuperCam"

Сьогодні, 15:00

Британська розвідка проаналізувала операцію України зі знищення Ту-22М3

Сьогодні, 14:45

Новий закон про мобілізацію: чи видаватимуть повістки жителям Мелітополя за кордоном

Сьогодні, 14:30

Напад на поліцію у Вінницькій області: 28-а ОМБр заявила, що її бійці не причетні

Сьогодні, 14:14

Викрадених бердянців росіяни звинуватили в підготовці "акту міжнародного тероризму" і засудили на 12 років

Сьогодні, 14:07

У Вербну неділю святять вербу: що треба знати про головну традицію свята

Сьогодні, 13:37

Відразу відчувається рівень - окупанти в Мелітополі пропонують готувати пенсіонерам юшку з... очисток (фото)

Сьогодні, 13:30

Українські спецслужби атакували електропідстанції та НПЗ у РФ - ЗМІ

Сьогодні, 13:07

У Запрожжі дві компанії влаштували розбірки - почалася стрілянина

Сьогодні, 13:00

Поляки розблокували два КПП на кордоні з Україною

Сьогодні, 12:42

У Мелітополі до Дня Перемоги пропонують ветеранам отримати 300 тисяч рублів

Сьогодні, 12:22

Впродовж доби окупанти 291 раз ударили по Запорізькій області
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    22

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    18 ноября 2022, 19:45

    Вот тебе и не придётся возвращаться под наше керивництво, потому что тебе придётся дрыснуть вместе с орками, так как ты такой же нелюдь как и они. Тебя как и их никто не звал на нашу Украину и будем вас гнать до самых Курил.

    user avatar Гость

    18 ноября 2022, 19:38

    вот

    user avatar Гость

    17 ноября 2022, 12:09

    Как то и не хочется возвращаться опять под керівницьтво жидомассонов в Мелитополе сейчас после Украины даже пенсионеры могут деньги откладывать и при этом оплачивать коммуналку с этой пенсии не составляет труда без подачек субсидийных ! Газ по 2грн 40 копеек а не по 14 грн ! Свет по 1,20 грн жкх с одноклмнатной квартиры 250 грн , да вся коммуналка не более 1000 рублей и при зарплатах в 30000 и пенсиях 10000 рублей !

    user avatar Гость

    17 ноября 2022, 05:35

    Считаные дни уже 8 месяцев идут и никак не дойдут. Вы лучше о себе побеспокойтесь.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 22:54

    Ублюдству ниже, ну что ж, радуйся… считанные дни «радости» падонку осталось.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 20:46

    Нормально там здесь живётся и зарплаты не то что при Украине когда мы все на 10000 грн выживали и бенз с нашими нынешними ЗП копейки стоит. У вас зарплаты 10000 и бенз 49 а у нас ЗП не менее 40000₽ и бенз 56 и ни кто нас не обижает как ваш мер Федоров тупорылый пишет вместе с Зелей в отличии от вас что вы сейчас в Херсоне творите так что хохляндию на мыло

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 20:13

    Вот когда вернётесь в Мелитополь тогда и будете указывать кому что делать и куда ехать,а пока сидите тихонько без света,с дорогим бензином и президентом-идиотом.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 19:17

    Я у себя на Родине. И чту родителей . Погибшого деда за Родину. А Бендндеру нужно душить.

    user avatar Samsung

    16 ноября 2022, 19:12

    Очень жаль тех комментаторов расхваливающих наперебой динамику цен на топливо. Можно направить их в ту державу где для них жизнь будет как в раю - ведь там ещё дешевле и сейчас даже эвакуируют туда бесплатно с выдачей видов на жильё. Езжайте туда, без вас далее будет легче, а мы будем мириться с дорогими бензином и газом без вас, но жить будем у себя на родине в Украине. Слава Україні !!! Слава ЗСУ !!! Смерть ворогам !!!

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 19:07

    И газ дали в Мелитополе. Но грозились что не будет. Мер на удаленке всё обещает освобождение. Где он??

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 19:02

    Дешевле чем в в Украине

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 18:44

    Я как Украинец читаю и немогу понять, быдло ниже пытается низкой ценой отбелить расейскую сволочь? Мразь наверно по себе судит, если он готов продаться то и остальные продажные?

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 18:03

    Что вы врёте бензин по 52 рубля 92 газ 24 рубля переведите типерь на гривни не надо писать лож если вы за честность

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 17:35

    Цена на топливо постепенно снижается и не надо рассказывать , газ был летом по 30 рублей сейчас 24-25 ,бензин и дизель упали но немного.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 17:21

    Не пытайтесь расиянину или прарасейской сволоте ниже что то обьяснить, бесполезно.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 16:15

    А как в Украине может быть дешевле, если пол Украины разбито, и надо деньги на войну.!!!А в России при том, что есть свой гпз, 40%населения не имеют его!!! Кто устроил Украине этот ад???

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 15:55

    Статья для тех кто не умеет пользоваться калькулятором. Делим цену на 1.25 и получаем : ДТ - 49 грн ,92 - 41.2 грн , 95 - 44.72 , газ - 20 грн. Цена в Запорожье 54, 45 , 50, 28 грн. соответственно.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 15:47

    Гостю 13:48. Так ты и есть украинское быдло. Хохлопитек.

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 13:48

    Тут быдло блеяло что нам газ дали… как будто его никогда небыло. Теперь ублюдство ниже блее что в Украине бензин дороже. Быдлу - лучше за газ и бенз платить дороже и жить в Украине человеком, чем в окупации быть на уровне расиян - то есть свинособакой. Но руцким ублюдкам этого не понять, недано.

    user avatar ООО группа

    16 ноября 2022, 13:38

    В Украине всё дороже!!!

    user avatar Гость

    16 ноября 2022, 13:37

    Это педоросия один сплошной мыльный пузырь. Они думают если из быдло народ всю жизнь хавает их тупые разводки то и все будут хавать. Нет карлик ботоксовый мы не такие тупые как ты думаешь ящер клонированный. Тебе не долго осталось

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.