![В Запорожской области партизаны захватили в плен двух русских солдат (видео)](/images/news/2022/11/303945.jpg?1668557640)
Партизани похвалилися успіхами в окупованій Василівці. Обмінний фонд поповниться двома полоненими окупантами.
Українські партизани роблять все більш помітний внесок у боротьбу із загарбниками. Вони продовжують завдавати ударів ворогові на тих територіях, де він звик почуватися в безпеці.
У захопленій російськими військами Василівці партизани полонили двох окупантів. Свій "улов" представники руху опору продемонстрували на відео, яке потім виклали до мережі. У ньому партизани заявили, що продовжать вистежувати та ліквідувати ворогів.
"Нас багато і ми скрізь" - підсумував партизан на відео
Тим часом, у Мелітополь окупанти звозять бетонні плити з Генічеська та вербують населення для копання окопів.