![Всё плохо, но мы победим: гауляйтер из Мелитополя записала "успокоительную пилюлю" для коллаборантов (фото, видео)](/images/news/2022/11/304298.jpg?1668954690)
Іноді все ж таки краще промовчати - зійдеш за розумного. Гауляйтер Кирилівки вирішила спробувати себе в ролі пропагандиста та виправдати втечу росіян із Херсона.
Після того, як окупаційна російська армія без бою залишила Херсон, який усі ці місяці присягалася "захищати до смерті", навіть найшаленіші фанатики "руского міра" втратили віру в можливість путінського режиму виграти цю війну. Єдині, хто намагається ще тримати хорошу міну при поганій грі – це пропагандисти та кремлеботи. З Кремля всім пропагандистам надійшов наказ провести термінову "шокову терапію" подихаючому "рускому міру" і ті, з усіх кутів, почали втішати росіян і вселяти в них надію, що "росія ще переможе".
Кремлівські куратори наказали і мелітопольським колаборантам відпрацьовувати свої гроші і теж приєднатися до сонму "заспокоювальників" зажурених росіян. І таким чином ми отримали "пояснення за Херсон" звідти, звідки не чекали: розповісти таємниці геополітики зібралася не хтось там, а сама "володарка морська" - гауляйтер Кирилівки Катерина Уманець.
"Поговорити з народом" колаборантка вирішила зі свого кабінету у Кирилівці. За "секретним агентом СБУ" Уманець, уже традиційно, - український прапор селища з українською назвою "КИРИЛІВКА". Уманець майстерно виставила кадр, щоб усе необхідне до нього потрапило: напевно, таким чином вона передає якесь послання своїм кураторам зі спецслужб. Хоча в даному випадку важливо, що в кадр змогла потрапити сама Уманець - з її габаритами. Про останнє, до речі, напевно пошкодував намальований на футболці гауляйтерши Путін, який розплився і обвис разом із тілесами Уманець, і з "мужнього мачо-мена", яким його бачать усі рашисти у своїх вологих фантазіях, він перетворився на того обрюзглого, жалюгідного Пиню, яким його бачить решта світу.
Уманець дуже переживає через те, що у "шановних хохлів", як вона називає українців, "ейфорія" через ганебну втечу російської армії з Херсона та звільнення цього "споконвічно російського" і "ніколи його не покинемо!", за словами окупантів, міста українською армією. Тому вона вирішила відповісти на загальний подив любителів "руского міра", якщо їх раптом заскочить закономірне питання, чому це раптом росія біжить звідусіль і залишає без бою одне за одним захоплені нею міста.
Весь цей ролик колаборантка зняла для того, щоб переконати своїх "шанувальників" не читати українських новин і не вірити тому, що "пишуть хохли". Вона фактично визнає перевагу українських ЗМІ на інформаційному фронті, адже виходить, що рашисти вже більше починають довіряти українським новинам, ніж своїм власним, побудованим на тотальній брехні – якщо колаборантам доводиться знімати окремі ролики з проханнями читати російські новини та ігнорувати українські. Тут Уманець видає у собі великого фаната нашого видання, бо перерахування українських ресурсів новин у неї закінчилося на словах "РІА-Мелітополь та інші". Так би мовити, прийшла реклама, звідки не чекали. Загалом Уманець заявила, що "новини - це наша їжа", і, судячи з зовнішнього вигляду гауляйтерки, новин вона читає багато. І, мабуть, з цієї причини вирішила "нагодувати" своїх слухачів добірною пропагандою.
Серед іншого Уманець як зомбі повторює абсолютно ідіотську методичку Кремля для зовсім вже розумово відсталих овочів, що російські війська, мовляв, залишили не весь Херсон, а тільки правий берег: ЛІВИЙ БЕРЕГ Херсона нібито залишається під контролем ВС Росії. Чи треба казати, що цей міфічний "лівий берег Херсона" ніхто в очі ніколи не бачив?
В якості головного свого аргументу гауляйтерша вирішила "звернутися до історії", так би мовити, "військових поразок росії", які в самій росії прийнято вважати великими перемогами: і до досвіду радянсько-фінської війни, і до рішення Кутузова покинути Москву, і до "залишення" Жуковим Києва. Приклади гауляйтерка наводила підглядаючи у шпаргалку. Висновок із цього один: російська армія відступає тільки для того, щоб наступати, як би це парадоксально не звучало. А це означає, само собою, що "Росія ще поверне все, що була змушена залишити".
- Ніхто далі нікуди не піде та не відійде. А те, що "хохли" зараз пишуть нам усілякі образи - це тільки говорить про їхній інтелект, - вирішила ні з того ні з сього поміркувати про інтелект Катерина Уманець. - Ніхто більше п'яді землі не здасть. І Херсон, і правий, і лівий берег, вся Херсонська область – це Російська Федерація. І сьогодні ця територія Росії окупована "хохлами".
За цими вигадками стає очевидним, що окрім РІА-Мелітополь Уманець також активно читає російську пропаганду, адже саме за новою кремлівською методичкою росіянам, які зневірилися після Херсона, треба розповідати, що "росія тільки сильніша, коли відступає". Так, так і є: рос-пропаганда настільки втратила надію, що свій ганебний відступ з українських міст намагається виправдати перед своєю аудиторією "історичним досвідом" - мовляв російській армії у всіх війнах доводилося відступати і приймати "нелегкі рішення", проте потім вона як збиралася в один сильний кулак, та як била ворога, та як перемагала всіх! З цих казок для наївних ура-патріотів складається враження, що росія без ганебної втечі і приниження перед усім світом у принципі не здатна нікого перемогти.
Таким чином, Уманець, вторячи низькосортній російській пропаганді, намагається вселити у своїх "адептів" хибну надію на те, що зовсім скоро у російської армії, що програє по всіх фронтах, раптом знайдуться якісь надлюдські сили і вона переможе не тільки Україну, а й США разом з усім НАТО. І тоді Росія "поверне" собі і Херсон, і Харків, і Одесу, і Київ, а якщо захоче, то і Аляску. Крім таких казок любителям "руского міра" вірити дійсно більше нема в що.
Тим часом мешканців Мелітополя закликають триматися подалі від окупантів
75726" data-width="100%">