UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 06:00

Небайдужа до алкоголю депутатка-рекордсменка з Мелітопольщини стала чиновницею при окупантах (фото)

Сьогодні, 06:00

Десятки ракет ударили по Ізраїлю: що відбувається на Близькому Сході

Вчора, 20:37

Уряд ухвалив рішення про РЕБ для критичної інфраструктури

Вчора, 20:24

Загарбники вербують у російських колоніях жінок на війну проти України

Вчора, 20:12

Командувач ОК "Південь" йде у відставку: що чекає далі на Андрія Ковальчука

Вчора, 19:29

Життя не на паузі: переселенці з Мелітополя відкрили кафе в центрі України (відео)

Вчора, 19:25

Іран готується атакувати Ізраїль: якого удару та куди може бути завдано — експерт

Вчора, 19:20

До 1 вересня у Запоріжжі до офлайн навчання планують повернути 50000 учнів

Вчора, 19:11

Удар по Трипільскій ТЕС: Найєм розповів, чому не спрацював захист критичного об'єкту

Вчора, 18:40

Лукашенко пояснив, чому Білорусь не воює проти України

Вчора, 18:33

Стало відомо, скільки років проведе за ґратами "права рука" гауляйтера Мелітопольського району Сігути (фото)

Вчора, 18:20

У Запорізькій області росіяни пошкодили та зруйнували 38 пам'яток архітектури

Вчора, 18:20

Демобілізація неможлива: українські військові відверто розповіли про ситуацію на фронті

Вчора, 18:08

У Москві підірвали авто колишнього працівника СБУ - соцмережі

Вчора, 18:00

Працівник ТЦК погрожував психіатру пістолетом: в інцидент втрутилася поліція

Вчора, 17:50

Прокурора Бельгії розслідує втручання Росії у європейську політику

Вчора, 17:43

Рашисти змушують мелітопольських дітей робити чебурашок для окупантів

Вчора, 17:32

Шольц у Пекіні висловить стурбованість підтримкою Китаєм Росії

Вчора, 17:13

Окупанти шукають атомників для ЗАЕС у соцмережах — ГУР

Вчора, 17:09

Чи можливі блекаути і до чого готуватися українцям: відповідь міністра енергетики

Вчора, 16:57

У Мелітополі породіллю з дитиною помістили до палати з туберкульозною хворою

Вчора, 16:49

Порушення санкцій стало кримінальним злочином у ЄС

Вчора, 16:36

Спецназівці Нацгвардії зайшли на позиції окупантів на Запорізькому напрямку (відео)

Вчора, 16:19

В Запорізькому будинку, в який влучила ракета, демонтували перший підʼїзд (фото)

Вчора, 16:10

Дуда закликав НАТО збільшити виробництво боєприпасів для стримування Росії
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    17

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость-шару голубому ниже 20.22

    23 ноября 2022, 06:42

    На диване грузчиком работает недоразумение,а не на фронте Украину защищает,грузит массой тела диван...

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 04:51

    Это она предмет такой преподает -коллаборация называется? Это новый предмет?

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 21:40

    Для 19.26 тупорылое ты создание! Какое блядь, достижение! А что, до войны у нас этого всего не было?

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 20:22

    Недоразумению ниже 19:42 правильнее писать - еще б сволота расийская не убивала украинцев на украинской земле.

    user avatar Гостья

    22 ноября 2022, 19:42

    Ещё б люди не гибли и не было бы войны....

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 19:26

    Таки, да. Поражаюсь, как без мудрейшего руководства команды Федорова-Минька город убирается, запустили отопление, провели газ, интернет, мобильную свзяь и т.п.

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 18:42

    Сволоте ниже 17:53 ты это можешь рассказывать недоразвитым расиянам но не нам. Сволочь расейская уничтожила пол страны, десятки тысяч убитых.

    user avatar Шеф местной психушки!

    22 ноября 2022, 17:55

    У сриа несколько"больных"тем:"Учителя-коллаборанты",окопы,занятие квартир и домов,,,а город живёт себе и живёт,и без Вани!

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 17:53

    Наш враг не Украина!А действующая власть во главе с Ермаком,непонятно откуда взявшемся....и наступят времена,все узнают,что он засланный казачок!

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 17:50

    "наш враг" Украина А ты то сам кто,урод?кацап?А потом будете орать "пленных ЖЕСТОКО расстреляли"!

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 17:49

    Ладно,учителя коллаборанты...но как объяснить статью,что в Днепре был обыск у небольшого чиновника,у которого дом ,как минимавзолей?Или на мамам высоком уровне стекаются с таможенных пунктов откаты за контрабас?А как произошел арест Кирилла Тимошенко и Грановского,которые украли миллионы?И спокойненько и уютненько,пока гибнут наши парни на нуле,они кофе в Вене в ресторанчике пьют!А почему дети наших высокопоставленных чиновников имеют доли по бизнесу в России?Ааааа,это же учителя-коллаборанты виноваты!Как они посмели с мелкой зарплаты Украины спрыгнуть,сволочи такие!!!!Там же Налоги были,которые чиновникам прямиком в карманы текли!Блииин,и торгаши бессовестные,вместо тог,чтобы повесится,торгуют,представляете,какой ужааааас!!!!А те,кто исправно платил огроменные налоги в бюджет до войны честно и регулярно,их не видит украинская власть теперь в упор!!!!От них же пользы нет...эта категория

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 17:29

    Почему гет её фото.Надо бы в лицо знать своих врагов.

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 17:26

    А это хоть правда? Или как обычно сплетни, склоки, скандалы???

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 17:23

    Раньше был миф якобы пуйло ненавит Украину и украинцев, но быдло на расии на месяцы войны убедило нас и весь мир что расияне так же нацисты как и путен, ненавидят украинцев как нацию и Украину.

    user avatar Свинособакам страдать

    22 ноября 2022, 17:10

    Такие учителя поедут учить медведей в Сибирь. Очень скоро.

    user avatar Гость

    22 ноября 2022, 16:44

    А что она не правильно сказала?! Да, усраина в данном виде, наш враг! Молодец! Таких учителей, да побольше!

    user avatar Житель

    22 ноября 2022, 16:17

    Работает колаборанткой в школе. Это как?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.