![В Мелитополе бизнес-леди устроила распродажу одежды со скидкой обладателям роспаспортов (фото)](/images/news/2022/11/304445.jpg?1669055033)
Що тільки не вигадують деякі жителі Мелітопольщини, щоб догодити окупаційній владі і залишитись при своїх інтересах.
Серед підприємців, які несподівано почали показувати лояльність до російського світу, господиня «Модного підвалу» – магазин жіночого одягу дешевого сегменту Ірина Чукова.
Підприємиця потрапила до списку Суки Мелітополя.
Тридцятичотирирічна бізнес-леді в окупації лише примножила свій бізнес. Начебто і немає нічого в цьому поганого. Але є один огидний момент. Епатажна підприємниця вигадала вдалий, на її думку, маркетинговий хід. Усім власникам російських паспортів вона у своєму магазині дає 25% знижки на шмотки за пред'явленням «вовчого квитка», повідомляє команда ТГ-каналу.
Така винахідливість Ірини, кажуть, викликала бурхливе схвалення окупаційної влади.
За розповідями колишніх подруг Чукової, до «Модного підвалу» часто заходять нічні метелики зі своїми новими папіками у складі вояк другої армії світу – чеченців, дагестанців, осетин. Розраховуються окупанти, рублями чи, природно, вкраденими у мелітопольців заощадженнями. Можливо, це дало привід мелітопольській підприємниці розширити бізнес. Ірина відкрила вже другу торгову точку у приміщенні українського магазину взуття «Міда», яке закрилося після 24 лютого, не побажавши співпрацювати з окупаційною владою.
За даними авторів проекту "Суки Мелітополя", бізнес-леді встигла оформити російський паспорт. Але наскільки достовірною є ця інформація, поки не ясно.
Втім, після деокупації спецслужби перевірятимуть усіх, включно з підприємцями, і розбиратимуться, хто виживав, а хто наживався і чи є в їхніх діях ознаки колаборації. Списки тих, хто отримав «вовчий квиток», впевнені, здадуть самі колаборанти або рашисти. Питання тільки, хто перший їх зіллє.
Раніше ми повідомляли про те, що бізнес-леді з Приазовського району Світлана Тихоненко – власниця магазину «Світлана», вирішила продатись подорожче і будує кар'єру держчиновниці при окупантах. Стала головою сільради, розселяє «чмобиків» по будинках односельчан, які евакуювалися. А у своїх приватних магазинах годує рашистів, продаючи їм продукти за зниженими цінами, як шанованим людям.
У випадку, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected]
Докладніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка «Повідомити про колаборанта».