UA RU

Стрічка новин

Вчора, 21:04

Шойгу марить: росіяни завили про свої "мінімальні втрати" в Авдіївці

Вчора, 20:49

Україна відкриє новий експортний маршрут для зерна, щоб подолати польську блокаду

Вчора, 20:25

Швеція надасть Україні "підводну зброю", яка зможе полювати на підводні човни: про що йдеться

Вчора, 20:16

Вперше від початку повномасштабного вторгнення Зеленський збирає фракцію "Слуга народу" — про що говоритимуть

Вчора, 19:45

Росіяни збирають 50-тисячну армію на Запорізькому напрямку - CNN

Вчора, 19:43

Чи правда миття курячих яєць робить їх безпечнішими для споживання: відповідь знають не всі

Вчора, 19:34

Під час атаки України дві ракети впали в РФ - ЗМІ

Вчора, 19:24

Курйози на болотах - окупанти ввели кримінальну відповідальність за дачні квіти (фото)

Вчора, 19:00

Польські протестувальники послабили обмеження руху біля кордону з Україною

Вчора, 18:48

У Раді спростували фейк про плани запровадити обмеження для дітей ухилянтів

Вчора, 18:43

Розпочато розслідування за фактом розстрілу окупантами українських військовополонених поблизу Роботиного на Запоріжжі

Вчора, 18:30

Ціни як у Москві: жителі Мелітополя шоковані вартістю питної води

Вчора, 18:30

У США роблять все можливе для прискорення допомоги Україні, "плану Б" немає, - посол

Вчора, 18:12

"Окупанти обламали зуби об незламних титанів": Сирський про 10 років війни з РФ

Вчора, 18:03

У Росії спалахнув скандал через реальні втрати окупантів в Авдіївці: деталі

Вчора, 17:50

Як карають ухилянтів зараз та чи посилить правила новий закон: пояснення

Вчора, 17:42

Окупанти розстріляли українських військових біля Роботино – DeepState (відео 18+)

Вчора, 17:31

Тепер не на фіранки - окупанти в Мелітополі збирають гроші зі школярів по-крупному (фото)

Вчора, 17:28

Польські протестувальники мають намір блокувати кордон з Україною до квітня

Вчора, 17:10

Росія просуває фейкові сторінки Сирського в соцмережах для його дискредитації, - ЦПД

Вчора, 16:47

Чому стрибнув курс та чи очікувати долар по 39 гривень: прогноз банкіра

Вчора, 16:30

Рашисти використовують отруйні речовини на Запорізькому напрямку

Вчора, 16:30

Глава МЗС Чехії закликав Захід не допустити "крадіжки" Росією всієї України

Вчора, 16:30

Директору мелітопольської школи, яка першою запустила освітній процес за російською програмою, винесли вирок

Вчора, 16:10

Брав участь у ток-шоу на каналах Медведчука. У Києві блогер готував фейки для росЗМІ
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Мелитополец

    23 ноября 2022, 20:44

    ПВО, сбивающее балистические искандеры, получается, не может сбить обычную дозвуковую КР...хаха, очередные перлы от фейковода :D

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 19:11

    Кацапам Пизда!!!судоплатова питушиный батальйон розорвем по полному каждого уебка уже знаем кто там шнырить пошол ,гуси кацапские вам пизда!!! Слава Украине!!!

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 18:56

    За ребёнка спросится и людьми и Богом.Только в теме этого не было,а были тупые кацапы.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 18:01

    Глупые комменты!Погиб новорожденный ребенок в Вольнянске,уже не смешно,спорить можно до бесконечности,а ребенка нет,и пусть возмездие убьет того,по чбему приказу это сделано ..

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:47

    Вчера товарищ Эрдоган прямо сказал что ВВП за базар не отвечает...

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:42

    Мдя....

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:30

    Кто бы спорил,а я согласен с Махмудом.Лайк,Махмуд!

    user avatar Махмуд

    23 ноября 2022, 15:25

    Я дома ишачку пользовал,а кацапа что -хуже ишачки?Так только закоренелые нацисты считают.Кацапа не может быть хуже ишачки,он лучше!

    user avatar циник

    23 ноября 2022, 15:21

    В судоплатовско-ебаловский батальйон принимают исключительно пассивных пиарасов,их чеченцы используют на фронте вместо баб-с.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:19

    Пидерёнок,ты то чего из помойного батальйона вылез?Небось лежишь в палате после изнасилования чеченцами и строчишь?

    user avatar судоплатов

    23 ноября 2022, 15:13

    бандерососные пидарасы ебут друг дружку в жопу - чтобы путину насолить. Валите в эвропу, дырявые уебаны.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:01

    При старте ракет взрыва не происходит,знатоки сраные.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 14:59

    Гм....похоже ВСУ Хармами балуются....

    user avatar зэк

    23 ноября 2022, 14:56

    А по мне так эта Ебафина напоминает закоренелого зоновского пидора,который за базар не отвечает.Будете возить в клетке-маякните,я ей геморой поправлю.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 14:52

    Ебафина,хватит гнать чушь.А для особо продвинутых сообщаю следующее-со стороны Каховки на очень большой высоте пришёл самолёт,над Новым сделал разворот и пошёл назад,параш ПВО отстрелялось но безрезультатно,самолёт ушёл в сторону Каховки.Высотные взрываы ПВО вы и слышали.Похоже что неопознанный самолёт отстрелялся в сторону Крыма.

    user avatar ворошиловградка

    23 ноября 2022, 14:06

    Я же Афина, для непонимающих. ***///****Тупорылый, ну если считать РСЗО, 4800 будет. 2357 ракет по данным Запада было всего выпущено по Украине. И потери РФ убитыми и умершими от ран на 18 ноября 9001 человек,;это считая Росгвардию и ЧВК. 85-90 тыс всего противостояли ВСУ на 21 сентября по данным Института изучения войны, это считая и НМ ДНР и ЛНР. Мои данные 80-82 тыс, не считая ВКС РФ и ЧФ РФ, но американцы могли посчитать стоящих на границе с Украиной ВС РФ(они тоже в принципе воюют).

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 13:59

    Для 13.48 да нет, афину нужно посадить в клетку и возить по Мелитополю. Желающих плюнуть этой мрази в морду будет очень много.

    user avatar Тупорылой Афине

    23 ноября 2022, 13:48

    4800 ракет Кацапстан выпустил по украинским мирным городам, но не смотря на это мы давим кацапских мразей дальше. Толстожопой Афине надо искать себе избушку в тайге )))

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 13:41

    Мелитопольцы, да прибейте #&#** этого старого маразматика афину, ну надоел всякую ересь пишет.

    user avatar луганчанка

    23 ноября 2022, 13:39

    Я же Афина, для непонимающих.**//***И да, Х-101 ПВО Украины не сбивает. И 15 ноября реалтно было выпущено всего 38 ракет и поражено не менее 30 объектов. Зато в Киеве 3 ракеты ПВО упали на дома!Х-101 и Кинжал вообще не сбивают, Калибры и Искандеры в очень малом количестве.

    user avatar луганчанка

    23 ноября 2022, 13:33

    Искандеры регочуть над ВСУ их ПВО, которое реально, в отличии от них, Калибров, Х-101, Х-35 , Кинжалов и др , убивает мирное население. ***//*** Я не призывала убивать мирных жителей, не надо перекручивать!

    user avatar Мелик

    23 ноября 2022, 13:31

    Слыш, ты, пидар мы не только 70%рашистских металлолом, и вас умножим на ноль, мразь.. Слава Украине..слава ВСУ..

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 13:17

    А как же ПВО ? До этого 90% ракет сбивали! :-)

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.