UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 07:47

Потужні пожежі на аеродромі у Джанкої: в ISW розповіли, якими ракетами Україна атакувала

Сьогодні, 07:30

Фіцо заявив, що росіяни "ніколи не повернуть" Україні Крим

Сьогодні, 07:30

Матуся намагається "пропхати" в телевізор: що відомо про сімейку пропагандистів, які зняли "фільм" про Мелітополь (фото)

Сьогодні, 07:13

Буданов сказав, коли Росія планує піти у наступ

Сьогодні, 07:10

Окупанти судять за коментар у соцмережі пенсіонерку з Енергодара

Сьогодні, 07:00

Хто в Мелітополі вербує в російську армію місцевих жителів через "ярмарок вакансій" (фото)

Сьогодні, 07:00

Колишня дружина Путіна втратила віллу у Франції

Сьогодні, 06:40

В Україні завтра можуть вимикати світло бізнесу: у чому причина

Сьогодні, 06:30

Чи буде наступ рашистів з Мелітопольського напрямку? Експерти розповіли про можливі сценарії

Сьогодні, 06:20

Столтенберг зробив заяву щодо ППО для України

Сьогодні, 06:10

В Запоріжжі та області можливі застосування графіків відключення світла для підприємств

Сьогодні, 06:06

Зеленський підтвердив удар ЗСУ по аеродрому в Джанкої

Сьогодні, 06:00

У РФ заявили, що дрон пошкодив промислову будівлю у Воронежі

Сьогодні, 06:00

Стало відомо на чому у фейковому виші Мелітополя готуються "пиляти" бюджетні гроші (фото)

Вчора, 20:30

Україна отримає перші снаряди від чеської ініціативи пізніше, ніж очікувалося: нові терміни

Вчора, 20:12

У Білій Церкві дитину уразило струмом на залізниці. Поліція розпочала перевірку

Вчора, 20:00

У Польщі минулого року працювало нелегально майже 5000 українців

Вчора, 19:49

Росіяни поширюють черговий фейк про Харків: про що попередили в ДСНС

Вчора, 19:47

В окупованому Мелітополі "навчальний експеримент" рашистів провалився - що буде з 16-ю школою

Вчора, 19:30

У Британії стався вибух на заводі з виробництва боєприпасів

Вчора, 19:23

Ситуація на ЗАЕС загрожує світові ядерною катастрофою, – МАГАТЕ

Вчора, 19:15

Бронювання працівників цирку: у Мінкульті пояснили мету і назвали кількість заброньованих

Вчора, 19:00

РФ застосовує на фронті танк, схожий на сарай

Вчора, 18:40

ЗСУ захопили в полон шріланкійця, який воював за РФ

Вчора, 18:39

На обличчях усе написано: у Мелітополі рашисти "ощасливили" підлітків паспортами рф (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Мелитополец

    23 ноября 2022, 20:44

    ПВО, сбивающее балистические искандеры, получается, не может сбить обычную дозвуковую КР...хаха, очередные перлы от фейковода :D

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 19:11

    Кацапам Пизда!!!судоплатова питушиный батальйон розорвем по полному каждого уебка уже знаем кто там шнырить пошол ,гуси кацапские вам пизда!!! Слава Украине!!!

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 18:56

    За ребёнка спросится и людьми и Богом.Только в теме этого не было,а были тупые кацапы.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 18:01

    Глупые комменты!Погиб новорожденный ребенок в Вольнянске,уже не смешно,спорить можно до бесконечности,а ребенка нет,и пусть возмездие убьет того,по чбему приказу это сделано ..

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:47

    Вчера товарищ Эрдоган прямо сказал что ВВП за базар не отвечает...

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:42

    Мдя....

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:30

    Кто бы спорил,а я согласен с Махмудом.Лайк,Махмуд!

    user avatar Махмуд

    23 ноября 2022, 15:25

    Я дома ишачку пользовал,а кацапа что -хуже ишачки?Так только закоренелые нацисты считают.Кацапа не может быть хуже ишачки,он лучше!

    user avatar циник

    23 ноября 2022, 15:21

    В судоплатовско-ебаловский батальйон принимают исключительно пассивных пиарасов,их чеченцы используют на фронте вместо баб-с.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:19

    Пидерёнок,ты то чего из помойного батальйона вылез?Небось лежишь в палате после изнасилования чеченцами и строчишь?

    user avatar судоплатов

    23 ноября 2022, 15:13

    бандерососные пидарасы ебут друг дружку в жопу - чтобы путину насолить. Валите в эвропу, дырявые уебаны.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 15:01

    При старте ракет взрыва не происходит,знатоки сраные.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 14:59

    Гм....похоже ВСУ Хармами балуются....

    user avatar зэк

    23 ноября 2022, 14:56

    А по мне так эта Ебафина напоминает закоренелого зоновского пидора,который за базар не отвечает.Будете возить в клетке-маякните,я ей геморой поправлю.

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 14:52

    Ебафина,хватит гнать чушь.А для особо продвинутых сообщаю следующее-со стороны Каховки на очень большой высоте пришёл самолёт,над Новым сделал разворот и пошёл назад,параш ПВО отстрелялось но безрезультатно,самолёт ушёл в сторону Каховки.Высотные взрываы ПВО вы и слышали.Похоже что неопознанный самолёт отстрелялся в сторону Крыма.

    user avatar ворошиловградка

    23 ноября 2022, 14:06

    Я же Афина, для непонимающих. ***///****Тупорылый, ну если считать РСЗО, 4800 будет. 2357 ракет по данным Запада было всего выпущено по Украине. И потери РФ убитыми и умершими от ран на 18 ноября 9001 человек,;это считая Росгвардию и ЧВК. 85-90 тыс всего противостояли ВСУ на 21 сентября по данным Института изучения войны, это считая и НМ ДНР и ЛНР. Мои данные 80-82 тыс, не считая ВКС РФ и ЧФ РФ, но американцы могли посчитать стоящих на границе с Украиной ВС РФ(они тоже в принципе воюют).

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 13:59

    Для 13.48 да нет, афину нужно посадить в клетку и возить по Мелитополю. Желающих плюнуть этой мрази в морду будет очень много.

    user avatar Тупорылой Афине

    23 ноября 2022, 13:48

    4800 ракет Кацапстан выпустил по украинским мирным городам, но не смотря на это мы давим кацапских мразей дальше. Толстожопой Афине надо искать себе избушку в тайге )))

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 13:41

    Мелитопольцы, да прибейте #@*&& этого старого маразматика афину, ну надоел всякую ересь пишет.

    user avatar луганчанка

    23 ноября 2022, 13:39

    Я же Афина, для непонимающих.**//***И да, Х-101 ПВО Украины не сбивает. И 15 ноября реалтно было выпущено всего 38 ракет и поражено не менее 30 объектов. Зато в Киеве 3 ракеты ПВО упали на дома!Х-101 и Кинжал вообще не сбивают, Калибры и Искандеры в очень малом количестве.

    user avatar луганчанка

    23 ноября 2022, 13:33

    Искандеры регочуть над ВСУ их ПВО, которое реально, в отличии от них, Калибров, Х-101, Х-35 , Кинжалов и др , убивает мирное население. ***//*** Я не призывала убивать мирных жителей, не надо перекручивать!

    user avatar Мелик

    23 ноября 2022, 13:31

    Слыш, ты, пидар мы не только 70%рашистских металлолом, и вас умножим на ноль, мразь.. Слава Украине..слава ВСУ..

    user avatar Гость

    23 ноября 2022, 13:17

    А как же ПВО ? До этого 90% ракет сбивали! :-)

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.