![Рашисты рассказали, что делают, чтобы, вывезенные из Мелитополя дети не баловались в Крыму](/images/news/2022/11/304678.jpg?1669289234)
Прагнення загарбників вивезти дітей із Мелітополя, м'яко, кажучи, напружує. Тому окупанти вирішили розповісти, чим займаються наші дітлахи на засланні.
Про приблизний режим дня у рашистких пабликах розповіла завідувачка педагогічної частини Євпаторійського санаторію "Здравниця" Галина Доктор.
Рашисти не розповідають про мету посилання дітей з Мелітополя на окупований півострів, але всіляко вихваляються тим, як захоплюють дітей:
- Ну, я гадаю, що дітям тут подобається. У дітей настільки насичена культурно-розважальна програма, що їм ніколи балуватися. ...У малюків, які навчаються в першу зміну, є час о п'ятій годині зал і позайматися заходами. Бібліотеки міста приходять, проводять цікаві заходи. Ну, я вже не говорю про артистів і театри всіх мастей, - повідомила Доктор.
Також вона розповіла, що навчання Мелітопольських дітей 1-9-х класів у санаторії налагоджено, а учнів 10-11-х класів приходять навчати освітяни з місцевої гімназії. Тут, як кажуть, без коментарів...