![Из-за российских обстрелов в Запорожской области обесточено более 6 тысяч домов](/images/news/2022/11/304785.jpeg?1669381969)
Пошкодження електромереж внаслідок бойових дій сталися у Пологівському і Василівському районах.
Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”.
Станом на 25 листопада без
електропостачання залишаються 31 333 споживача у 79 населених пунктах Запорізької області. По Гуляйпільським мережам знеструмлено 12 313 абонентів, по Оріхівським мережах - 11 420, по Степногірській дільниці - 7 598, по Запоріжжю - 2.
Внаслідок ворожих обстрілів сталися нові відключення світла. На Оріхівщині знеструмило 119 осель, по Степногірській дільниці - 5 950. Проведення аварійних робіт залежить від безпекової ситуації.