![В Запорожском районе полицейские разоблачили браконьеров, нанесших государству ущерб на сумму более миллиона гривен](/images/news/2022/11/304794.jpeg?1669397635)
Вилучено більше 800 рибин різного виду та заборонені знаряддя лову.
25 листопада співробітники сектору поліцейської діяльності на воді Запорізького РУП ГУНП області під час патрулювання поблизу села Приморське виявили чоловіків, які з річки Конка здійснювали вилов біоресурсів з порушенням природоохоронного законодавства.
Поліцейські встановили, що двоє місцевих чоловіків, 1997 та 2002 р.н., на гумовому човні за допомогою сіток незаконно виловили більше 800 рибин
Відносно рибалок складено адмінпротоколи за ч.4 ст.85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) КУпАП. Крім того, відкрито кримінального провадження, за ч.1 ст.249 КК України. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу до 3х тис неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі до 3х років.