![Под Мелитополем для съемок кинопропаганды не могли найти детей (фото)](/images/news/2022/11/304824.jpg?1669447762)
Пропаганда окупантів продовжує створювати ілюзію мирного життя на окупованій території Мелітопольського району
До Новоданилівської школи навідався гаулейтер Якимівки Максим Зубарєв. Тут пропаганда окупантів намагалася «намалювати» картинку бурхливого та насиченого життя у місцевих учнів.
Але створити подібну ілюзію, коли у кадрі перебувають чотири учні, - складно. Тому, як завжди, посібники рашистів сіли в калюжу. Адже містечкові пропагандисти знайшли лише 8 школярів для того, щоб сфотографувати їх із колаборантом Зубарєвим, і радісно відрапортувати, що, мовляв, у школі «життя б'є ключем», і «60 людей отримують гаряче харчування».
Нагадаємо, мер Мелітополя Іван Федоров розповів, де зараз зрадник Балицький і, що трапилося із Зубарєвим.