![В Мелитопольском районе на праздник, организованный рашистами, пробрался "украинский агент" (фото)](/images/news/2022/11/304866.jpg?1669469404)
Окупанти псують усе, за що беруться, навіть свято, присвячене материнству, - вийшло сумним і безрадісним.
Окупанти в Мелітопольському районі намагаються просувати наративи про «мирне життя», під час війни. Тож дітей «погнали» до шкіл, запрацювали заклади культури. А ще рашисти намагаються привчити громадян окупованих територій до свого календаря.
В Україні День Матері відзначається у другу неділю травня. У Росії ж свято призначили на 27 листопада.
Намагалися його наголосити і на селі Шелюгах, Мелітопольського району. Для цього зібрали народ на чаювання, і навіть запросили діджея. Не обійшлося і без пропаганди рашизму, як виступ колаборатів і прапора окупантів. Але судячи з фотографій із заходу, єдиним яскравим моментом свята став кадр у який потрапив «агент України» - синьо-жовтий іграшковий ведмідь.
Нагадаємо, нещодавно гауляйтер Якимівки намагався піаритися на відвідуванні школи, і сів у калюжу.
![](/images/news/2022/304866/photo_2022-11-26_13-49-25.jpg)
![](/images/news/2022/304866/photo_2022-11-26_13-49-26.jpg)