Заганяючи на війну проти України дедалі більше росіян, росія не дуже переймається їхньою системою постачання. Під Мелітополем орки скаржаться на нестачу їжі та відсутність грошей.
В окупованому Мелітополі та прилеглих селах продовжують масово «обживатися» представники так званої «другої армії світу». Мешканці Мелітополя та району зазначають, що мобілізовані більше скидаються на бомжів. «Мобіки» не забезпечені нормальною формою та спорядженням. Дійшло до того, що окупанти в селах почали жебракувати.
Повідомляється, що в Михайлівці рашисти живуть... у борг. У місцевих магазинах «просять» ролтон та енергетики та обіцяють віддати гроші «потім, коли привезуть».
«Друга армія світу» не перестає дивувати.
У Мелітополі добровольців із батальйону Судоплатова збирають усім світом.