UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:18

У Мозамбіку відкрили посольство України

Вчора, 20:08

В енергетиці найскладніша ситуація з початку війни - гендиректор ДТЕК

Вчора, 19:50

Румунія заявила, що серед біженців з України "затесалися" російські шпигуни

Вчора, 19:30

Помер письменник і громадський діяч Дмитро Капранов

Вчора, 19:28

На Запоріжжі співробітника ДСНС та його змовника викрили на збуті наркотиків

Вчора, 19:27

Не в коня корм - у Кирилівці похвалилися асортиментом у магазині до травневих свят (відео)

Вчора, 19:16

Байден опинився по один бік із Путіним: Bloomberg про помилкові кроки Білого дому

Вчора, 19:00

Закон про мобілізацію: названо причини, через які можна не з'явитися по повістці

Вчора, 18:40

В ОАЕ через зливу затопило головні автомагістралі та скасовано авіарейси

Вчора, 18:33

Зеленський підписав Закон про мобілізацію: що і коли зміниться для мелітопольців за кордоном

Вчора, 18:22

Рф несе відповідальність за ризики на ЗАЕС, які вона сама створює- ЄС

Вчора, 18:20

Новим командувачем ОК "Південь" призначили Геннадія Шаповалова: що про нього відомо

Вчора, 18:08

Шольц розповів, про що попросив Сі Цзіньпіна

Вчора, 18:00

Зеленський підписав закон про мобілізацію: коли набуде чинності

Вчора, 17:50

Фінляндія проведе навчання з військовими НАТО біля кордону з Росією

Вчора, 17:44

Окупанти продовжують депортацію неугодних - з Мелітополя видворили молоду дівчину (відео)

Вчора, 17:32

Сі Цзіньпін розповів "чотири принципи" запобігання виходу війни в Україні з-під контролю

Вчора, 17:10

У Запоріжжі поліція викрила підпільне виробництво набоїв (фото)

Вчора, 17:09

"Я - ухилянт". РФ проводить чергову дезінформацію проти України

Вчора, 16:59

Рашисти заборонили перевізникам доставку документів на нерухомість до Мелітополя

Вчора, 16:50

У Данії загорілась історична Копенгагенська фондова біржа (відео)

Вчора, 16:27

Міноборони провело внутрішній аудит і назвало збитки від порушень

Вчора, 16:15

Стали відомі подробиці підриву колаборанта Якименка під Мелітополем

Вчора, 16:13

У окупованих школах Бердянська персонал не знає, як реагувати під час тривоги

Вчора, 16:09

Москва може передати Ірану винищувачі та засоби ППО, - Washington Post
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Мелитополец

    07 декабря 2022, 01:41

    Ну, если все погибшие со стороны Украины от своего же ПВО, тогда все погибшие в Донецке - от своих же русских артиллеристов, лучше поправки при стрельбе рассчитывать надо. Как видишь, в эту игру под названием "сами себя обстреляли" можно играть вдвоем ;)

    user avatar Гость

    06 декабря 2022, 06:32

    Пусть Сквиртослав и другие прокомментируют гибель 7 мирных в Донецке от удара по Донецк-Сити. Вчера же от удара по энергосистеме усраины гражданские погибли от украинской пво.

    user avatar Сквиртослав

    06 декабря 2022, 04:14

    Приятно, когда рашики дохнут))

    user avatar серб

    06 декабря 2022, 00:29

    Салорейху таки πΖдец!

    user avatar Мелитополец

    05 декабря 2022, 23:46

    Тролль поставил на паузу "Афину", а сам строчит комменты под другим никами)). Нарративы все те же, только добавил больше агрессии в подаче...палишься, лyзер :D

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 23:15

    Правильно сказал! По Донецку стреляют мрази которые не могут победить!

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 23:09

    Только мрази, которые на фронте в бою победить не могут воевать с мирными людьми. И это сейчас делает русня, специально для того чтобы выехали, бежали люди, наши люди. Но получат они обратный эффект и на фронте тоже. Смерть ворогам !!! Слава Україні !!! Героям Слава !!!

    user avatar ха-ха-ха!

    05 декабря 2022, 22:05

    Во всех регионах Украины введут аварийные отключения электроэнергии. Об этом сегодня, 5 декабря, сообщила национальная энергокомпания «Укрэнерго». «Для сохранения баланса между производством и потреблением электроэнергии во всех областях Украины будет введен режим аварийных отключений. Первоначально электроэнергия будет подаваться на объекты критической инфраструктуры: больницы, водоканалы, котельные», — говорится в сообщении энергохолдинга. Кроме того, из-за повреждений часть электростанций Украины «не сможет определенное время работать на полную мощность». «В сочетании с усилением морозов в ближайшие сутки это приведет к увеличению дефицита электроэнергии в системе», — отметили в «Укрэнерго». Сегодня Российская армия нанесла очередной удар по объектам украинской энергосистемы, по всей Украине была объявлена воздушная тревога. О какой победе усраины речь?

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 22:03

    Файно чешиш, але ти відморозок кацапський кончений до глибини кісток. Якби на КРИМ УКРАІНСЬКИЙ не напали орки в 2014 році, то ми б донбас би не захищали теж в 2014 році!!!!!! КАЦАПИИИИИИ ВАМ ВСІМ ПИЗДА. *ЕДЕРАЦІІ ГРЕБЕ ВСЕСВІТНЯ ЖОПА !!!!!!В 2023 році *ПЕДЕРАСТІВ ВЖЕ НА СВІТОВІЙ МАПІ НЕ БУДЕЕЕЕ!!!

    user avatar 22:03

    05 декабря 2022, 21:35

    Ты это хитрым одесситам скажи, ракеты хреновые. Они без электричества, воды и отопления сидят! И поделом! 2 05 2014 не забудем , не простим! Да и родичам дохлых всушников тоже скажи , что это хреновые ракеты их убили. Надеюсь, за 3 погибших в ответ минимум 300 укровояк зажмурили.

    user avatar 21:53

    05 декабря 2022, 21:27

    , ты не местный или свалил? Сегодня ночью сколько недовояк укровермахта в Запорожье зажмурили? Из рсзо. Но мне больше нравится когда наёмников на Донбассе фигачат, сразу по сотне. От силы 25 ракет россияне выпустили и поразили 17 объектов. В Каменском вчера склад всу грохнули. Возле Вольнянска косолапые пвошники несколько домов разрушили и людей убили. Да среди мирных большинство смертей от укровояк!

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 21:03

    Сегодня говорят у руснявых вояк праздник какой-то, вот почему ВСУ с утра пораньше им поздравления на Энгельс и Дягилево на дронах отправили. Судя по реакции поздравления пришли вовремя и по месту. Да и ракеты хреновые по Украине запустили - недолетело много, видать криворукие делали их и такие же запускали. Ребята написавшие 20.16. и 20.36 - запоминаем всю эту погань, ждём потом спрашиваем по полной. Мелитополь это Украина !!! Слава Украине !!!

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 20:53

    Вам обісрані кацапи не довго осьалось. Нюрберг із Гаагою близько, дуже близько як і репараціі кацапня єбуча !!!!! А для мелітопольських кацапів буде влаштований свій лютий сасосуд !!!!! Слава патріотам всім партизанам побратимам !!!!!!СЛАВА НАЦІІ!!!! ПИЗДА КАЦАПІІ !!!!!!!!!!!

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 20:45

    А когда укры и сриа радуются обстрелам родного Мелитопольского района это нормально? Так Россия в ответ ударит минимум в 10 раз сильней. И как 10 ракет поразили минимум 17 объектов? ПВО усраины только по мирным падает, хорошо хоть в Молдове не убило никого.

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 20:36

    Гостю 20:16 як жити? Дуже просто - пизидити !!!пиздити!!! і ще раз різати таку гниль кацапську. На свому початку звільнення, вони всі будуть сидіти тихо як криси підвальні. А потім ми іх всіх вивидемо на чисту воду!!!!!!! Всіх без виключення пройдуть фішьтраціі по украінськи !!!! Так як вони для нас робили. Але ми будемо в 1000 раз більше для них зробимо тортури!!!!!!!!!! Жду не дождусь, коли своіми руками буду мочити кацапню йобану !!!!!!! СЛАВА УКРАІНІ !!!!

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 20:16

    Видно как ватная мразь рада ракетной атаке падонков расиян на Украину. Вот как дальше после освобождения жить с такой сволочью?

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 19:39

    Фёдор пёдор, козёл мы люди уже по два года как в армии РФ по его словам... хюле

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 19:20

    И да, и опять о героической салорейховской ППО. Мало было прилёта ракет С-300 в Полонию, так теперь уже и в Молдавию. Хорошо хоть без жертв.

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 19:17

    Шо,опять? Это уже четвертая волна мобилизации в Мелитополе!

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 19:11

    Ракеты были сбиты объектами энергоструктуры) Салорейховская ППО в деле)

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 19:03

    60 из 70 ракет сбито "шайкой наркоманов".А перед этим сколько было кацапских восторжённых воплей...

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 19:01

    За городом горки, там мёртвые орки...Песня про Мирный.

    user avatar Гость

    05 декабря 2022, 18:46

    Вы наверно что то перепутали, расеянская недоармия - это втааарая армия мира, которая грозилась взять Киев за 2-3 дня. Это ж не какое то ублюдочное стадо папуасов которое 10й месяц терпит поражение от «шайки наркоманов»…

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.