![В Мелитополе студенты фейкового вуза подсластили пилюлю скорого поражения фейковым солдатам (фото)](/images/news/2022/12/306477.jpg?1671022225)
Студенти фейкового мелітопольського вишу – так званого «МГУ імені Макаренка» - вирішили хоч якось підсолодити пігулку пораненим оккупантам. І взяли участь у «святковому заході» для «трьохсотих» рашистів.
Так, пораненим окупантам влаштували концерт – прибув гурт «Альфа». На жаль, поки що йдеться не про спецпідрозділ СБУ. Це – представники мелітопольського відділення «Юнармії», кілька юних фанатиків із промитими мізками.
«Юнармійці» влаштували для недобитих окупантів концерт, а потім передали горе-воякам «фронтові листівки».
Відзначилися "прогином" і медичні працівники фейкового вузу. Вони привезли до шпиталю мед. Щоправда, медпрацівники явно пожадували – меду доставили аж дві трилітрові банки. Мабуть, за російською звичкою, дорогою половину вкрали.
До речі, про мед. Зовсім несолодке життя обіцяють пасічникам колись процвітаючої курортної Кирилівки. Рашисти та колаборанти зобов'язали всіх, хто торгує медом, реєструватися в органах влади окупантів. І продавати його лише «потрібним» людям.
Вивезти товар на територію, підконтрольну Україні, пасічникам не дають.