![В Бердянске прокомментировали введение круглосуточного комендантского часа](/images/news/2022/12/306902.jpeg?1671441788)
У двох населених пунктах Запорізької області окупанти планують запровадити цілодобову комендантську годину. Місцевим мешканцям надали рекомендації.
Офіційно жодних пояснень немає. А неофіційно людям кажуть, що це пов'язано посиленням заходів щодо боротьби з диверсантами та терористами. Такі заходи рашисти почали вживати після підривів мостів, у яких на публіку окупанти та колаборанти нібито не бачать жодної цінності.
Але у штабі міськвиконкому Бердянська місцевим жителям порадили таке:
- не панікувати;
- прийняти, що життя в окупації поряд із непередбачуваним і нелогічним ворогом - це завжди виклик і вимагає від кожного завжди бути готовим до різних варіантів розвитку подій.
Нагадаємо, у Чернігівці комендантська година стартує з 25 грудня, а у Бердянську з 30 грудня та до 3 січня 2023 року.