![Какова ситуация с безопасностью обучения школьников в Запорожье (видео)](/images/news/2024/07/356481.jpeg?1722351096)
Фото ілюстративне
Очільник ЗОВА Іван Федоров розповів яким чином забезпечується безпека та комфорт учнів у прифронтовому Запоріжжі.
"Ми навчаємося суто під землею, тож освітній процес на території Запорізької області відбувається одразу в укриттях та в сховищах, тож жодна школа не працює в звичайному режимі. Ми не маємо права ризикувати, тому що час підльоту ворожої ракети до Запоріжжя - це 40 - 50 секунд. Саме тому ми спільно з донорами та завдяки Міністерству освіти та науки ми ремонтуємо і будуємо нові підземні школи, ремонтуємо укриття в тих школах, в яких вони є", - повідомив Федоров.
Одночасно будується 6 підземних шкіл, і найближчим часом розпочнеться будівництво 7-ї. Планується, що до кінця року майже 45 тисяч школярів навчалися офлайн.
Крім того, закінчився тендер на придбання 25 шкільних автобусів завдяки субвенції Міносвіти. Автобуси будуть підвозити дітей з сусідніх шкіл до шкіл, де є укриття і бомбосховища, щоб вони могли комфортно і безпечно навчатися.
Читайте також: З сьогоднішнього дня в Запоріжжі повертається вуличне освітлення - Іван Федоров (відео)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.