![Особенности получения субсидий в Запорожской области: что нужно знать (видео)](/images/news/2024/07/356490.jpeg?1722353815)
У Запорізькій області, яка постраждала від бойових дій, мешканці можуть отримати субсидії з травня навіть після пропущеного терміну звернення, повідомляє Лілія Єрохова.
Начальник відділу контролю за нарахуванням житлових субсидій і пільг у Запорізькій області Лілія Єрохова повідомила, що через зону активних бойових дій мешканці могли не звернутися за субсидіями з 1 травня.
Якщо жителі звернуться у вересні, їхні обставини будуть враховані, що підтверджується спеціальними положеннями.
«Всі випадки нарахувань відповідно до пункту 76 будуть розглядатися з можливістю повернення до травня, включаючи майно та борги за комунальні послуги».
«Якщо ви маєте право на субсидії, ми зможемо повернутися і призначити їх з травня. На початку кожного сезону надається два місяці для звернення. Наприклад, якщо ви не звернулися з 1 жовтня, ви можете прийти у листопаді, і ми повернемося до 1 жовтня. Це означає, що протягом двох поточних місяців є можливість отримати субсидії з початку періоду», - пояснила Єрохова.
Читати також: Чи зможуть мешканці Запоріжжя отримати субсидію на опалювальний сезон - відповідь пенсійного фонду.