![Жительница Мелитополя получила 7 лет тюрьмы за "неправильные" слова](/images/news/2024/07/356448.jpg?1722330831)
Російські окупанти продовжують лагодити розправи над мирними мелітопольцями. Найстрашніший злочин, за який дають великі терміни – це інакодумство.
Сім років за ґратами проведе 51-річна мелітопольчанка.
Так званий "Запорізький обласний суд" ухвалив вирок жінці за слова, сказані нею на релігійних зборах у липні минулого року.
Через кілька місяців городянку затримали та порушили кримінальну справу за п. «д» ч. 2 ст. 207.3 КК РФ (суспільне поширення свідомо неправдивої інформації про використання Збройних сил Російської Федерації, вчинене за мотивами політичної ненависті).
Ймовірно, жінка, яку звати Олена, дозволила собі сказати правду про збіговисько ґвалтівників та вбивць, яким сьогодні є російська армія.
Як було зібрано докази, невідомо. Не виключено, що мав місце донос або було встановлено засоби технічного стеження за "незаконною" організацією. Як відомо, у Росії переслідують послідовників альтернативних релігійних течій.
Про вирок протестантки стало відомо норвезькому правозахисному центру Forum 18. Він зібрав останні випадки переслідування російською владою християн на окупованих територіях України.