![«Зачем же было Мелитополь оккупировать?» - пропагандисты ноют, что Украина – не россия](/images/news/2023/01/308690.png?1673188822)
Російські пропагандисти та підсудні майбутнього військового трибуналу, які називають себе «військкорами», вже на повний голос виють про те, що в Україні «мишебратьям» не раді. І навіть на окупованих територіях роздають гарячі «привіти» рашистам. А Мелітополь – той взагалі перетворюється на «місто партизанської слави».
Так, один із видатних пропагандистів, «військкор» Олександр Коц (на фото) в інтерв'ю таким же негідникам, як і він сам, скаржився, що у звільнених містах більшість місцевих жителів зовсім не вважають себе російськими людьми.
- У звільнені міста заходиш - там в очах рябить від жовто-блакитного. У кожному парку є пам'ятник захиснику батьківщини. На кожній школі – табличка мармурова із загиблим героєм АТО із цього селища. І це дає свої плоди.
Наприкінці інтерв'ю пропагандисти запитують: «А в чому тоді сенс? За кого там гинуть наші чоловіки? Брати міста лише для того, щоби взяти?».
Цікаво: чому такі розумні думки прийшли окупантам на думку лише напередодні поразки, а не до початку повномасштабної війни в Україні?
А тепер отримуйте: і ненависть населення, і партизанів, і «прильоти» ЗСУ.
І продовжуйте думати: «У чому тоді сенс?». Може, за кілька тижнів дійде...
Нагадуємо: останнім часом українські артилеристи дедалі частіше «закутують» Мелітополь «бавовною». Усі прильоти – виключно по військових базах і скупченнях рашистів. Один із останніх «прильотів» стався у Мелітополі близько першої години ночі 7 січня. ЗСУ поцілили у склад окупантів – так влучно, що боєприпаси детонували ще десяток годин по тому.