![В Мелитопольском районе рашисты под видом украинских военных собирают ценные данные (фото)](/images/news/2023/01/308701.png?1673193867)
У Мелітопольському районі рашисти влаштували черговий цирк: пишуть листи від «капітана Чаплі» і хочуть додати адресата до якоїсь групи у додатку «Сигнал».
Як повідомляють місцеві телеграм-канали, такі повідомлення в останні дні почали масово приходити громадянам, які залишаться на тимчасово окупованих територіях.
Мешканців Мелітопольщини просять бути обережнішими – це хитрощі окупантів. Таким чином, вони хочуть вирахувати проукраїнські «елементи».
Очевидно, комендантська година, облави та арешти бажаного результату рашистам не принесли.