![В Мелитопольском районе водитель военного КАМАЗа снес магазин и скрылся с места ДТП](/images/news/2023/01/308752.jpg?1673260426)
Через масове пияцтво військових Росії на тимчасово окупованих територіях Запорізької області російським солдатам намагаються заборонити продаж алкоголю. Зважаючи на все, безуспішно.
Алкоголь – зло. Як ніхто це знають російські загарбання у Мелітополі. Тут почастішали випадки залишення місць несення служби російськими військовими, перебування на вогневих позиціях у нетверезому стані, порушення правил користування стрілецькою зброєю, а також ДТП за участю військовослужбовців у нетверезому стані.
Так, 1 січня з блокпоста біля Якимівки один із вояк викрав цілий УРАЛ із боєприпасами та помчав на ньому у бік Мелітополя. Цікаво, що рашист прихопив із собою автомат Калашнікова, а на автомобіль він причепив перевернуті номери. На цьому серія курйозних новорічних ДТП не закінчилася.
Стало відомо, що 26 грудня о 13:30 у смт. Мирне Мелітопольського району, що на вулиці Південній, в районі будинку № 7, невідомий водій КАМАЗу, під час руху заднім ходом, скоїв наїзд на магазин "Бердянський", після чого з місця ДТП втік. Тільки дивом ніхто не постраждав, а ось віконний блок та висувні ролети у магазині отримали механічні пошкодження.
У ДТП підозрюється невідомий КАМАЗ, реєстраційний номер невідомий, з можливими механічними пошкодженнями задньої центральної частини транспортного засобу.