![В Кирилловке Азовское море соединилось с лиманом - базы отдыха затоплены (видео)](/images/news/2023/01/309033.jpg?1673526375)
Раніше популярний курорт Запорізької області переживає не найкращі часи. З перших днів окупації дій Кирилівка жила в ізоляції.
Наприкінці березня ситуація змінилася - військові Росії окупували курортне селище. Втім, скупатися в Азовському морі цього року приїжджали одиниці - курортний сезон повністю провалився.
На початку літа Кирилівку спіткала нова напасть – знову повернулися водорості, які псували відпочинок туристам у минулі роки. Вода буквально перетворилася на болото.
Але й на цьому біди, що спіткали тимчасово окуповане селище, не закінчилися. Тепер у Кирилівці після шторму знову затопило Федотову косу. Через сильний шторм, затопило затопило узбережжя Кирилівки та двох кіс. Внаслідок сильної негоди були затоплені бази "Дніпровські зорі" та бар "Камбала". Падають обмерзлі дерева і обриваються електропроводи.
Відео наслідків стихії, що розбушувалася, опублікували в соцмережі. На ньому видно, що вулиця між базами відпочинку та прибережною лінією опинилася у воді, деякі бази серйозно постраждали через негоду. Наступного тижня у курортному селищі прогнозуються дощі, що може негативно вплинути на масштаби руйнувань.
При цьому окупаційна влада вирішувати цю ситуацію не збирається і пропонують просто перечекати. Мовляв, самі винні - не дбали про зміцнення території. І спочатку не зміцнювали фундамент і взагалі все буде гаразд.
- Звичайно, такі пориви вітру в нашій зоні постійно призводять до затоплення Коси Федотової, і часто море сходиться з лиманом. Але... Вітер змін вносить своє коригування. Все зміниться, вітер заспокоїться, вода зійде, море повернеться до своїх кордонів. Засяє сонечко, все буде добре, - пише окупаційна влада.