Чергові російські снаряди принесли руйнування цивільному сектору Запорізького району
Надвечір ворог обстріляв с. Юрківка. У результаті пошкоджено приватні будинки та електромережу. У Комишувасі ворожий снаряд влучив у приватний будинок. Ці атаки, на щастя, обійшлися без поранених і загиблих.
Ворог не полишає своєї тактики - війни проти мирних, тому закликаємо бути максимально обережними в населених пунктах у зоні ведення активних бойових дій та евакуюватися далі від лінії фронту.