![С завтрашнего дня по Запорожской области не планируются отключения электроэнергии](/images/news/2023/02/311058.jpeg?1675538011)
Запоріжжяобленерго повідомило про те, чи будуть завтра відключення електроенергії по Запорізькій області.
Згідно з лімітами енергоспоживання, доведеними НЕК «Укренерго» для Запорізької області на 05 лютого, потреби у застосуванні стабілізаційних відключень електроенергії не передбачається.
У зв’язку із цим погодинних відключень на 05 лютого НЕ ЗАПЛАНОВАНО.
Якщо ситуація в енергосистемі зміниться та вимагатиме повернення до стабілізаційних відключень, про це буде повідомлено додатково на наших інформаційних ресурсах.