![В Запорожье назревает бунт против Киева – роспропаганда](/images/news/2023/03/313548.jpg?1678084509)
Хворі фантазії окупантів не перестають дивувати. Рашисти впевнені, що запоріжці чекають на "визволення" і готують повстання проти "київського режиму"
Складається враження, що російська пропаганда вичерпала всі запаси уяви, ну або стимуляторів, під якими придумувалися всі найбожевільніші фейки. Уже давно не було вбросів, які за рівнем маразму зазіхали б на славу "хлопчиків у трусиках" або "українських комарів-вбивць", - останнім часом доводиться задовольнятися тільки нецікавою брехнею кремлівських пропагандонів. Але добре, що серед запорізьких колаборантів є такий персонаж як член чогось там в окупаційній адміністрації В. Рогов, який не перестає тішити своїми божевільними вигадками.
За час війни зрадник Рогов перетворився на справжній "конвеєр маячні", до якого російські медіа звертаються тільки за якоюсь черговою "сенсацією" - настільки фантастичною, що увага аудиторії просто забезпечена. І ось днями Рогов знову пропустив прийом таблеток і заявив, що в Запоріжжі ні багато, ні мало назріває справжнє повстання проти "київського режиму".
- У місті зріє бунт і невдоволення українським режимом. Запоріжці негативно сприймають усе, що говорить і робить Зеленський, і чекають якнайшвидшого звільнення, - фантазує колаборант.
За його словами, особливо революційні настрої у захисників міста: підрозділів ЗСУ та тероборони. Пропагандист запевняє, що вони тільки й чекають моменту, щоб підняти зброю проти своїх співвітчизників і перейти на бік окупантів заради приєднання Запоріжжя до "великого руского міра".
Нагадаємо, що Рогов сам є уродженцем Запоріжжя і продовжує вважати себе великим патріотом рідного міста, радіючи при цьому кожному ракетному удару і руйнуванням у Запоріжжі. У нездійсненних мріях зрадника все населення Запоріжжя складається з таких відбитих фанатиків "руского міра" та українофобів, як він сам. Однак на Рогова чекало б велике розчарування, якби він побачив, який запеклий опір чинили б нащадки козаків рашистам, якби вони надумали соватися в Запоріжжя. Та що там казати, якщо саме в Запоріжжі формується ударний кулак для контрнаступу української армії з метою звільнення Півдня країни.
Запоріжці справді вкрай незадоволені владою, тільки своєю - міською, проте для жодного з них це не привід зраджувати свою Батьківщину і почати вбивати земляків. Тим паче, що конфлікт запорожців із міською владою - давній, і торкнувся вже не одного покоління городян. Зараз і зовсім набирає обертів флешмоб із вимогою відправити у відставку в.о. мера А. Куртєва і чинну адміністрацію. Каталізатором народного гніву став скандал з відмовою влади допомогти постраждалим від російських ракетних ударів (тих самих, яким так радіє Рогов). Однак найбільше запоріжців обурило, що влада вважала за краще ховатися від народу і нахабно ігнорувати людей.