![В Мелитопольском районе перевернулся автомобиль: погиб подросток (фото)](/images/news/2023/03/313912.jpg?1678435463)
На території тимчасово окупованої Мелітопольщини в один день сталося щонайменше дві дорожньо-транспортні пригоди.
Рано вранці 9 березня водій автомобіля ГАЗ 31105 здійснив проїзд через перехрестя проспекту Богдана Хмельницького та вулиці Інтеркультурної на заборонний сигнал світлофора і зіткнувся з автомобілем Ford Transit. За словами очевидців, був ще й третій учасник аварії - напідпитку п'яний водій Волги, який і в'їхав у мікроавтобус. Унаслідок ДТП постраждалих немає.
Кількома годинами пізніше, приблизно о 9:20, у смт Мирний сталася ДТП зі смертельними наслідками. Водій автомобіля Оpel Vestra, рухаючись дорогою в районі вулиці Південна, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини вліво та перекинувся. На жаль, неповнолітній пасажир автомобіля від отриманих травм помер на місці події.