UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:08

"Вчинив як Іуда": російські пропагандисти записали інтерв'ю з батьком загиблого пілота Кузьмінова

Сьогодні, 19:53

Відрізав голову і кінцівки та вивіз до лісу у валізі: деталі моторошного вбивства у Харкові

Сьогодні, 19:35

Деякі країни НАТО та ЄС готові ввести свої війська до України – неочікувана заява словацького прем'єра

Сьогодні, 19:30

Чому українським військовим довелося вийти з Ласточкиного: думки експертів

Сьогодні, 19:30

"Пасажирів висадили, автобус виїхав": мешканців Мелітополя годинникам тримають на фільтрації при в'їзді до Криму

Сьогодні, 19:16

У Запоріжжі судитимуть членів злочинної наркоорганізації

Сьогодні, 18:55

Туск: якщо Україна та Польща посваряться, це стане "найбільшим ідіотизмом в історії"

Сьогодні, 18:43

Всіх треба повернути додому. Зеленський закликав робити більше можливого для звільнення полонених

Сьогодні, 18:33

У Мелітополі рашисти глушать мобільний зв'язок та перекидають техніку

Сьогодні, 18:20

У Запоріжжі невдовзі можуть з’явитися вулиці Степана Бандери та В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 18:16

У Польщі утилізують розсипане на кордоні українське зерно

Сьогодні, 18:06

Росіяни поширюють вкид про "підготовку до здачі Харкова". Україна спростувала фейк

Сьогодні, 17:50

"Війна не може закінчитися тільки миром": прем'єр Болгарії закликав до якнайшвидшого трибуналу

Сьогодні, 17:32

Мелітополь стане частиною великої військової бази – експерти назвали справжні цілі окупації регіону

Сьогодні, 17:31

Шахраї полюють на пенсіонерів: з'явилась нова схема з ідентифікацією громадян

Сьогодні, 17:15

У Запоріжжі пропонують збільшити фінансування сфери ЖКГ на 963 мільйона гривень

Сьогодні, 17:08

Пекін відповів на санкції Заходу проти китайських компаній за торгівлю з Росією

Сьогодні, 16:50

Аналоги "Шахеда": Україна наздогнала Росію за кількістю виробництва дронів-камікадзе

Сьогодні, 16:37

На голосування строєм - у мережі показали як у Мелітополі проходять фейкові вибори (відео)

Сьогодні, 16:31

ЄС може створити фонд для України з розробки дронів та ШІ, - Боррель

Сьогодні, 16:10

Україна може завершити війну на своїх умовах. Зеленський вказав на важливий момент

Сьогодні, 16:10

Запорізькі підприємці вимагають перегляду методики нарахування за опалення

Сьогодні, 15:50

Британська розвідка назвала вид зброї, який Путін використовує проти всього світу

Сьогодні, 15:46

Забив ніжкою від табуретки - мешканець Мелітополя жорстоко розправився із приятелем

Сьогодні, 15:36

Чи посилиться мобілізація після ухвалення нового закону: що кажуть у ТЦК
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    14

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    12 марта 2023, 20:28

    Уже так запоедпологались,что уже не знают,что и предполагать...

    user avatar Главный по Мелитополю

    12 марта 2023, 16:53

    Бежать бляди рашистские, бежаать..вместе с предателями естественно..иначе тупо просто партизаны будут уничтожать пидорасню колаборантскую...бежать, вася...хватит, побыли и хорош..нахуй с территории. И не в Крым, Крым также обратно забирается..тамань кубань пока русне оставим до ее распада..

    user avatar Гость

    12 марта 2023, 14:27

    Как всегда все пересрут с таким "талантливым "главнокомандующим,как Зеля.. .

    user avatar Гость

    12 марта 2023, 11:42

    00.37 Уже до мая ждать?) Говорили три недели максимум!))

    user avatar Гость

    12 марта 2023, 10:13

    Очередной НАРОШНЫЙ эксперд))))))))

    user avatar Гость

    12 марта 2023, 00:37

    Уские и Вы еще верите в свою силу,да Вы Марьинку 9 лет не можете взять.Будете бежать в мае,на свое болото.

    user avatar Солдат

    11 марта 2023, 22:53

    Афина! Как все? Ты же не вымышленный человек и я думал на тебе женится

    user avatar Гость

    11 марта 2023, 22:11

    сценарий один - безоговорочная капитуляция саловермахта!

    user avatar Гость

    11 марта 2023, 21:23

    А все очень просто: Россия возвращается в международно признанные границы, причем признанные ВВП, о чем есть видеоподтверждения, и наступит какой то мир, и перестань нести эти сказки о нациках и польских наемниках, ты же знаешь что ВСУ в своем большинстве состоят из простых людей. Путин не смог завоевать Чечню, он ее купил, Украину купить не получится, послушай Джохара Дудаева, как ни парадоксально его пророчества сбылись.

    user avatar Zena

    11 марта 2023, 20:59

    Ну мне просто по-детски интересно: откуда такая вера в победу у нациков? Так хочется получить ответ на вопрос: ЗА СЧЁТ ЧЕГО ВСУ ВДРУГ СМОГУТ ПОБЕДИТЬ? **"/*Нервничаю исключительно из-за потерь человеческих ресурсов и разрушений. Я не хочу , чтоб вся территория бывшей Украины была как Попасная(Попасной городом уже не быть), Северодонецк, Соледар или Артёмовск. При этом даже половина из уже погибших всушников не отпетые нацики и могли б участвовать в восстановлении экономики и инфраструктуры бывшей Украины. **/***У меня всё, удачи.

    user avatar Гость

    11 марта 2023, 20:34

    Афина, если все норм , чего так нервничать и что то доказывать, если Россия победит весь мир? Или что то я очкую?

    user avatar Гость

    11 марта 2023, 20:29

    Вафлине - верим вафлине и срасея тв! Киев взяли за три дня, где сейчас срасеяцкая армия прошла бярлин на паиж ушла? В его год назад вафлина и срасеяне иенно это блеяли, верим!

    user avatar Zena

    11 марта 2023, 20:21

    Ещё раз для непонятливых : никакое количество GMLRS для Хаймарса не сделает и близкий эффект от Искандера , Калибра или Х-101! Даже чтоб сравниться с Торнадо-С нужно 7 ракет GMLRS направить в одну точку одновременно с разных машин. Тут нужно сложить вектора силы и 7 это оптимальный и нереалистичный вариант. Вот только ПВО ВС РФ 5-6 из них точно собьёт. Да и расставить 7 машин так тоже не дадут.**//** А что у ЗСУ и даже у других армий мира, против Кинжалов есть? **//***В последние дни ВСУ у Бахмута, который скоро будет Артёмовском, теряют в 5-7 раз больше чем ЧВК Вагнера, поэтому война может быть именно до последнего украинца тогда. **/** В процентном соотношении в РФ мобилизовано в разы меньше чем на Украине даже в 2014, так что людей и техники, чтоб затравить и победить ЗСУ у РФ хватит. А вот у НАТО боеприпасы скоро кончатся, как и артиллерия, и что дальше?

    user avatar Zena

    11 марта 2023, 20:15

    Я же Афина.**/"** Как таким идиотам можно верить?! Какая авиация у ВСУ!? Это как раз ПВО сбивает 80-100 процентов ракет Хаймарсов. **/** И этот "эксперт" как раз описывает вариант наступления ВС РФ, только даже тут атаковать на участке шириной 5-7 км безумство, т.к у ВСУ огромный численный перевес и они не считаются с потерями.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.