![Ради этого нужно жить и воевать: маленький Ярик из Краматорска взволновал до слез, слушая Гимн Украины. Видео](/images/news/2023/03/314846.jpg?1679376433)
Мережу облетіло відео, де маленький хлопчик чуттєво слухає Гімн України. Він буквально відчув кожне слово та показав свою повагу до українського народу.
Кадри опубліковано в Telegram-каналі OBOZREVATEL. Маленького патріота звуть Ярик, і раніше він жив у Краматорську Донецької області (щоб дивитися відео, доскрольте новину до кінця).
"Це маленький Ярик із Краматорська... Майбутнє України у надійних руках! Перемога буде за нами!" – йдеться у повідомленні.
На відео хлопчик по-справжньому насолоджується Гімном України, вслухаючись у кожне слово. Саме заради таких дітей варто воювати й захищати нашу країну.