UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:45

Кабмін заборонив пересилати за кордон паспорти для чоловіків

Вчора, 20:11

США таємно передали Україні ATACMS, а ЗСУ застосували їх минулого тижня

Вчора, 19:49

Зеленський про пакет допомоги від США: від ATACMS до необхідної ППО

Вчора, 19:31

За образом і подобою: рашисти в Мелітополі повторили фашистів і пересіли на мотоцикли (фото, відео)

Вчора, 19:31

Запорізька Блогерка в поліцейській формі записала відео під російську пісню: її затримали (відео)

Вчора, 19:23

РФ продає газ за безцінь: які умови експорту виторгував Китай

Вчора, 19:00

Ексочільник МЗС емоційно висловився щодо припинення надання консульських послуг українським чоловікам за кордоном

Вчора, 18:48

Байден підписав законопроєкт про допомогу Україні

Вчора, 18:40

Катрусин кінозал - рашисти у Мелітополі виконали "мрію" підлітків (фото)

Вчора, 18:26

Лише поновлення допомоги Україні від США буде недостатньо для перемоги над Росією, - Кулеба

Вчора, 18:10

Запорізька поліція викрила чоловіка, який продавав програмне забезпечення шахраям (фото)

Вчора, 18:08

В Польщі українці заблокували паспортний сервіс: що про це відомо

Вчора, 18:00

Заступника Шойгу затримали через дії ГУР - ЗМІ

Вчора, 17:50

Шольц про Taurus Україні: позиція Німеччини не змінилась

Вчора, 17:47

"Мій син опинився поза законом" - мешканка Мелітополя, яка виїхала за кордон, у розпачі через свавілля українського МЗС

Вчора, 17:27

Франція запропонувала ввести санкції для боротьби з російською дезінформацією, - Bloomberg

Вчора, 17:19

Стало відомо, хто став заступником міського голови Запоріжжя (фото)

Вчора, 17:13

Мінʼюст арештував майно та рахунки екс-голови Верховного суду Князєва

Вчора, 17:04

Слідом за селами без води залишився і Мелітополь - окупанти заговорили про аварію на водоводі, що постачає місто

Вчора, 16:50

Доходи Росії від продажу нафти та газу подвояться попри санкції, - Reuters

Вчора, 16:27

Фальстарт? У Раді відреагували на скандальне рішення МЗС щодо консульських послуг для чоловіків

Вчора, 16:26

Вперше в історії Запоріжжя виконуючим обов’ язки мера стала жінка – Регіна Харченко (фото)

Вчора, 16:21

В Мелитополе показали, какими были цены на продукты накануне войны (фото)

Вчора, 16:10

Наводив ракети, щоб помститися. СБУ затримала в Одесі рецидивіста

Вчора, 15:51

На півдні України випав "брудний" дощ: синоптики назвали причину явища (фото, відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    12

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    24 марта 2023, 15:03

    Вафлине и прочим прарасейским сволочам - посмотрим как вы заблеете после наступления Украины. Про страну 404 как то от мрази уже не слышно, на париж намбярлин быдло уже не блеет? Скоро и насчет остальной Украины вас сволочей отрезвит ЗСУ.

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 12:58

    Don't worry be happy

    user avatar Мелик

    24 марта 2023, 12:52

    Гостю 11:42 Те кто живет в Мелитополе и не выезжал - ничего по ВПЛ не получают. За оскорбления прилетит КАРМА. Либо ПРИЧИНА - СЛЕДСТВИЕ тебе будет, если не ИСПРАВИШЬ свой мозг.

    user avatar Луганчанка вафле

    24 марта 2023, 12:40

    Я как раз уже на своём месте, медаль и орден этому доказательство, вот ты есть ублюдочное создание, которому с такими мыслями точно не бывать в Мелитополе. ***//**** Если люди работают в Европке, зачем им всякие выплаты? Живите там и удачи вам, а если Россия(Украина лишь фрагмент России) плохая, то не лезьте сюда. Даже классик-дисидент, В.Симоненко написал таким "Народ мій є", чтоб не лезли сюда. ***//**Старикам вполне могут подойти европейские дома престарелых, где они точно будут жить лучше украинских пенсионеров. **//*** С 2-3 детьми точно надо работать! Ну и какие-то пособия на деток получать, но не пытаться жить на них.

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 12:19

    Гостю ниже 12:12 общая база вскоре будет, с апреля вроде. Я бы не парился насчет налогов, существует понятие как - налоговый резидент,. и далее нашей налоговой нет дела до налогового не резедента Украины.

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 12:16

    Вафлине - ты будь на своем месте, ублюдочное. По статистике западных странах, 55-60% наших людей пошли работать. Остальные старики, дети, мамы с 2-3мя детьми, немощных безработных малый процент.

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 12:12

    Вот, интересно, а как украинская налоговая будет узнавать о налоговых отчислениях в другой стране? И наоборот, как в других странах узнают об отчислениях в Украине? Ваш сайт пугает обычных людей: "тебе придется платить налоги не только в Украине, но и в иностранной стране". Во-первых, нет словосочетания "иностранная страна". Во-вторых, ув. редакция, разберитесь в теме "двойное налогообложение". "Подать налоговую декларацию за 2022 год можно до 1 мая 2023 года"-да кто вообще будет это делать? Чтобы урезали те несчастые 2 тыщи выплат по ВПО бедным эмигрантам? Если нет налога на иностранный доход, то нет отчислений в украинский пенсионный фонд-так для чего тогда парится с налоговой документацией?

    user avatar Полинка

    24 марта 2023, 11:45

    Конечно же сдрыснувшие из Мелитополя аж за кордон и не самообеспечивающие себя , халявщики. ***//** А что мешает вам идти работать? **//** И я б на месте европейцев, прежде чем делать выплаты прогнала б таких через детектор лжи насчёт кубышек. И платить надо только тем, кто в этом и правда нуждается, но с условием , что трудоспособные устроятся на работу. ***$#**,Здесь я точно права.

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 11:42

    Халявщики-это те,кто сидит в Мелитополе,а ВПН получают,,,,

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 11:31

    Сволоче ниже - ты ублюдок халявщиками называешь миллионы людей вынужденно покинувших свой из-за срасеяцкой окупации? Ты наверно прарасейский отморозок?

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 11:10

    Опаньки,халявщикам-болт!!!

    user avatar Гость

    24 марта 2023, 10:59

    Короче не получали а теперь вообще хрен вам

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.