![Коллаборантов, сбежавших заграницу из Мелитополя, возвращают назад (фото)](/images/news/2023/03/314920.jpg?1679431569)
Колаборантам, які обіймали ключові посади в окупованому Мелітополі та районі не дають втекти. А тих, хто самостійно виїхав, повертають назад шантажем і погрозами.
Поверненням блудного папуги на батьківщину закінчилася втеча з Мелітополя зрадника - депутата Мелітопольської міськради від Опоблоку, члена команди гауляйтера Є. Балицького Олександра Фалька.
Наприкінці минулого року той утік на Кіпр. Кажуть, вивів усе, що встиг награбувати в офшори, купив дві квартири на узбережжі Середземного моря. Але пожити досхочу так і не встиг. Зраднику почали надходити погрози на телефон від подільників колаборантів з окупаційної адміністрації. Гайляйтери Г. Данильченко і Є. Балицький стали шантажувати "колобка" тим, що відберуть у нього все майно, що залишилося в Мелітополі. І той від жадібності своєї повернувся в місто.
Раніше, нагадаємо, цього колаборанта, кажуть, навіть на підвал приймали через "крисятництво".
Рашисти такого не прощають і стежать за місцевими грошовими мішками з числа зрадників ще дужче, ніж за так званими нацистами.
Не дали втекти зрадники з окупаційної адміністрації і ще одному сімейству "колобків". Головному поліцаю Кирилівки Мелітопольського району Юрію Балабіну і його дружині.
Колишній поліцейський купив базу відпочинку на Федотовій косі в Кирилівці, вклав у курортний бізнес чималі гроші. Однак на курорті окупанти поставили хрест. Тож зрадник пішов у поліцію. Наприкінці року Балабін відчув, що "пахне смаженим" і хотів було втекти закордон, відомо, що син його живе в Росії. Але колаборанту дали зрозуміти, що втечу йому доведеться відкласти. Занадто багато знає.
Раніше ми повідомляли про те, що в Криму під евакуацію підпадають "державні" установи, лікарні, дитячі та соціальні організації, а також школи. При цьому вага багажу має бути в межах 50 кг на одного члена сім'ї. Тобто у колаборантів не буде навіть можливості вивезти награбоване українське майно.