![Снайпер на Запорожском направлении, за 10 минут боя ликвидировал 5 оккупантов](/images/news/2023/04/316848.jpg?1681375392)
На рахунку снайпера - вже кілька десятків ліквідованих рашистів, зараз він знищує ворогів у Запорізькій області.
Боєць 102 окремої бригади територіальної оборони Андрій усе життя працював у лісовому господарстві, а за півтора тижні до початку широкомасштабного вторгнення був на заробітках у Польщі - хотів назбирати гроші на весілля доньки.
Однак 24 лютого минулого року, ні хвилини не вагаючись, він зібрав речі та повернувся додому.
Андрій розповідає:
До армії я не мав жодного стосунку до 2018 року, поки не уклав контракт на службу в резерві. Тому успішно пройшов прискорені курси снайперів у Десні та бойове злагодження зі спецпризначенцями, брав участь у навчальних зборах. А з початку березня минулого року служу в бригаді територіальної оборони. А з початку березня минулого року служу в бригаді територіальної оборони
Спочатку тероборонці виконували завдання з охорони об'єктів критичної інфраструктури на Полтавщині, Сумщині та Харківщині. З весни минулого року воїни бригади тримають рубежі в Запоріжжі.
Під час одного бою снайпер за 10 хвилин ліквідував п'ятьох окупантів.
Подробицями бою поділився Андрій:
Ворог зайняв свої позиції і готувався до штурму. Побратими мене попередили, що на певній ділянці відбувається рух. Зав'язався жорсткий стрілецький бій, я почав знищувати цілі. Ми тоді добре попрацювали. Після цього бажання штурмувати у ворога зникло, хоча спочатку і ДРГ висувалися, і були спроби витіснити нас із позицій. Зараз такого бажання у противника стало менше.
Історію героя розповіли в інформагентстві АрміяІнформ.
Нагадаємо, ЗСУ продовжує відправляти на концерт кобзона рашистів на Запорізькому фронті.