![Рашисты хотят взять в заложники коллектив Запорожской АЭС](/images/news/2023/04/316983.jpeg?1681505279)
Окупанти настільки бояться контрнаступу ЗСУ, що ведуть масштабну підготовку до полону атомників ЗАЕС.
Про це повідомляє Енергоатом.
На станцію вони вже завезли продукти харчування та воду.
Енергоатом вважає, що після чергової зміни персонал атомної електростанції не відпустять додому та силоміць закриють на роботі. Подібний метод ворог вже використовував - на початку війни так само вони захопили співробітників Чорнобильської АЕС.
Ворог вкотре застосовує ядерний шантаж та використовує наших людей як живий щит. Проте залякати нікого не вдасться. Деокупація близько, тож російські щурі бігтимуть звідусіль, - повідомляє мер Мелітополя.
Як ми писали раніше, збитки, завдані військовою агресією Енергоатому, відшкодовуватиме росія.