![Больше года без света, воды и тепла: как живут в Гуляйпольской громаде семьи с детьми](/images/news/2023/04/316985.jpeg?1681505997)
Забезпечити їм нормальні умови життя - неможливо, але, в першу чергу, діти повинні бути в безпеці.
Враховуючи постійні ворожі обстріли населених пунктів на лінії зіткнення, з 11 квітня поточного року на території м. Гуляйполе та інших населених пунктів громади почала працювати мобільна група з евакуації батьків з дітьми.
Батькам разом із дітьми запропоновано тимчасово виїхати на час проведення активних бойових дій до більш безпечних місць нашої області чи міста Запоріжжя, оселитися в державних установах, які приймають наші родини.
Відвідано 17 сімей, в яких мешкає 30 дітей. Із них 5 родин (всього 9 дітей) виявили бажання виїхати до більш безпечніших місць. Робота мобільної групи продовжується.
Про це повідомляє Гуляйпільська громада.