![Рашисты продолжают создавать псевдодобровольческие движения в Мелитополе](/images/news/2023/04/317349.jpg?1681894461)
Російські пропагандисти продовжують імітувати підтримку окупації з боку місцевого населення. Для цього вони створюють, нібито, добровольчі формування в Мелітополі.
Так, гауляйтер тимчасово захоплених районів Запоріжжя Євген Балицький повідомив, що начебто мав зустріч із "казаками", де вони вирішили створити "ополчення". Звісно, фото та даних "козаків" надано не було, повідомляє Центр національного спротиву.
Раніше, окупанти на Запоріжжі оголосили про створення "добровольчого батальйону ім. Судоплатова". Однак місцевих охочих туди вступити не знайшлося, у результаті до "батальйону" набрали росіян і сербів, які виконують пропагандистську функцію і не є бойовою силою.
Балицький навіть відправив у батальйон свого сина, який несе службу в Криму або за кордоном.
Аналогічно буде і з псевдокозацьким військом, яке покликане створювати ілюзію підтримки окупації місцевими та спекуляція на історії. До речі, керувати "козаками" рашисти хочуть поставити зрадника Лисенка, компромат на якого опублікував на своєму каналі пропагандист Шарій.