![Я такого количества стареньких автомобилей давно не видел - путин поручил наладить жизнь в Мелитополе](/images/news/2023/04/317456.jpg?1681990915)
Відвідавши окуповані території, кремлівський карлик здивувався "ладам", "жигулям", високим і дисциплінованості українців.
"Цар" доручив підтримати людей, яких сам же занурив у безодню злиднів. Президент країни агресора заявив, що ціни в окупації вищі, ніж у Ростовській області, скромно промовчав, що за фактом вони вже давно вищі, ніж у Москві, причому, як на продукти, так і на медикаменти.
Під час своїх розлогих міркувань на тему скромних доходів в окупації він наголосив, що, незважаючи на це, на захоплених територіях усе "прибрано, чистенько й акуратненько", а це означає, що люди там проживають дисципліновані й працьовиті. Тут все просто - Україна - це не росія. Люди тут у принципі інші...
Ну, а що стосується "жигулів", то для мешканців окупованих територій - це зараз найбезпечніший автомобіль для пересування. Іномарки "друга" армія світу віджимає в мелітопольців із перших днів війни. Відразу - для себе, тепер на продаж. Про це, вирішивши задобрити змучених окупацією людей, путін, звісно, не скаже. Зауваження про злидні особливо чудово звучать в унісон солдатам рф, які тільки в Україні вперше побачили плазмові телевізори, мультиварки та мікрохвильовки.
За унітази, навіть згадувати годі - про них просто неможливо забути. Ну, а щодо транспорту, то кремлівський карлик давно не заїжджав у глибинку своєї "неосяжної", де його народ до сих пір на возах їздить, якщо, звісно, дороги дозволяють, і живе в напівзруйнованих сараях. Наприкінці свого виступу Путін доручив уряду "впоратися з дисбалансом".