![Служить должны все: мелитопольских детей включат в единую государственную базу призывников](/images/news/2023/04/317467.jpg?1681999364)
Кожне наступне нововведення росіян абсурдніше і дурніше за попереднє. І найстрашніше, що вже понад рік ці нововведення стосуються і тимчасово окупованого Мелітополя.
Останніми місяцями рашисти посилюють ідеологічне виховання підростаючого покоління і вправляються на вихованцях навчальних закладів. Зокрема, у міських школах та училищах формуються загони "Юнармії", старшокласникам планують викладати початкову військову підготовку.
Наступним кроком у вихованні слухняних рабів путінського режиму стане занесення підлітків, що досягли 14-річного віку, до єдиного реєстру військового обліку, який після реформи призову планують використовувати для розсилки електронних повісток. Про це офіційно заявив заступник голови Центрвиборчкому рф Микола Булаєв.
Що ж, такий поворот подій цілком очікуваний. Адже чого можна було очікувати від окупантів, які змушують малюків у дитячих садочках малювати малюнки на фронт для російських солдатів і записувати для них відеозвернення, а в школах щодня перед першим уроком проводять "зомбування" - вмикають гімн росії, розповідають, який "путін добрий" і "як правильно любити росію"? Правильно, нічого. Служити, а у випадку рф - воювати і захоплювати території, в "наддержаві" повинні всі.