![В Бердянске пропагандисты учат молодежь быть предателями](/images/news/2023/04/317496.jpeg?1682034674)
Окупаційні змі опублікували інформацію про те, що для своєї пропагандистської діяльності почали підтягувати молодь Бердянська.
Провели захід «Расія - страна вазможностей» у захопленому приміщені телерадіокомпанії Південь.
У заході взяли участь і бердянські журналісти-колаборанти юлія ваченкова та володимир дьомін. Раніше вони працювали на місцевих телеканалах, а після окупації Бердянська перейшли на бік ворога.
Нагадуємо, що ч. 6 ст. 111-1 КК (“Колабораційна діяльність”) передбачає відповідальність за таке діяння, як “…здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та/або на уникнення нею відповідальності за збройну агресію проти України…”.
За таку діяльність передбачена відповідальність: позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
У Запоріжжі отримувати матеріальну допомогу за зруйноване або пошкоджене житло зможуть орендарі приміщень. Читати тут.