На жаль, але у сфері дошкільного виховання виявилося чимало зрадників. Серед таких навіть колишні тепер уже керівники дитячих садків. Всупереч забороні відновлювати роботу дошкільних установ і вимозі не наражати на небезпеку дітей, вони вийшли на роботу. І сьогодні ставлять експерименти над мелітопольською малечею, залучаючи її до різного роду пропагандистських акцій. То одягають малюків у військову форму росамрії, то змушують писати листи і малювати малюнки російському солдату.
Небувалого кар'єрного зростання досягла за окупантів колишній директор дитячого садка № 49.
Густодимова Вікторія Валеріївна
Дата народження 03.10.1973
У цьому дошкільному закладі вона керувала всього 10 місяців. До цього 15 років була завідувачкою дитячого садка № 17 "Дюймовочка". Вікторія Густодимова ходила на мітинги, прославляла українські традиції, брала участь у тематичних виставках. А з приходом російських мракобісів перевзулася на ходу. Кар'єра вихователя і навіть директора дитячого садка її вже не приваблювала. На горизонті замаячила ще більш вигідна в грошовому плані перспектива. Примітно, що колаборантка на початковому етапі прикидалася патріотом України, щоб отримувати українську зарплату і паралельно стажувалася на нову посаду.
Під заступництвом рідної сестри, Оксани Черемісінової, яка працює начальником відділу виплат у так званому Міністерстві праці та соціального захисту населення рф, Вікторія знайшла собі високооплачувану посаду. За повідомленням колишніх колег екс-завідувачки дитячого садка, вона добровільно прийняла пропозицію обійняти посаду головного спеціаліста відділу пільг і компенсацій міністерства праці та соціальної політики РФ.
- Отримуючи українську зарплату директора дошкільного закладу, пристосуванка повним ходом проходила стажування на новій "почесній" посаді. При цьому всім співробітникам нахабно брехала і доводила, що вона патріотка і нікого не зраджує. Безпринципна людина заради грошей готова на багато що, - характеризують колаборантку жителі Мелітополя.
Нагадаємо, мелітопольський міський голова раніше публікував списки колаборантів, які погодилися працювати на ворога у сфері дошкільного виховання. За даними Мелітопольського міського голови Івана Федорова, загалом у списках 179 зрадників-співробітників дитячих садків Мелітополя.
І вони обов'язково понесуть покарання, пообіцяв мер:
- Під час повномасштабної війни, коли сотні дітей загинули від рук рашистів, а десятки тисяч щодня продовжують страждати від ворожих обстрілів, ці люди заради власної наживи стали на бік ворога. У той час, коли наші діти потребують особливого захисту, зрадники прикривають ворога дітьми, як "живим щитом".
Їхнє майбутнє чітко прописано в ч.3 ст.111 Кримінального кодексу України: ув'язнення терміном до 3-х років і позбавлення права обіймати посаду терміном до 15-ти років. Жоден колаборант не уникне відповідальності, - упевнено заявив мер Мелітополя.
Обычно те, кто обливает грязью других, черпают эту грязь в своей душе. Но вот парадокс: их душа от этого чище не становится и грязи в ней не убывает.
Бернард Шоу
Я очень благодарна воспитателям и учителям,которые первые вышли на работу. Благодаря им ,я мама троих деток нашла работу и выживала в трудные времена. Низкий им поклон...
Да нафиг кому нужна ваша освита хохляцкая, работают учителя- воспитатели- преподаватели и правильно делают, честь им и хвала!
А вы, твари, ещё запугивать будете людей, кишка тонка, не обделайтесь от злобы и ненависти .
Гость22 апреля 2023, 18:17 а кем воспитана ты? Ты хочешь сказать что ты была лучшим педагогом Мелитополя.? Судя по содержанию комента, ты вообще недостойна была быть педагогом.... Такая смелая, не пиши инкогнито- пойди и скажи это людям про которых ты пишешь грязь...
В Светлую субботу запрещается:
Ссориться, выяснять отношения, угрожать друг другу расправой. Это очень тяжелый грех, который наказывается болезнью, безденежьем и прочими неприятностями.
когда сотни детей погибли от рук рашистов, а десятки тысяч ежедневно продолжают страдать от вражеских обстрелов, эти люди ради собственной наживы стали на сторону врага. В то время, когда наши дети нуждаются в особой защите, предатели прикрывают врага детьми, как «живым щитом».
Заведующие детских садов воспитаны бабушками Коротковой и Кривонос, дети которых сейчас позорят наше образование в. Сын коротковой работает в школе, дочка кривоносихи в садике(( что ожидать от заведующих? в большинстве это тупые пи..ды, которые не были удовлетворены собой, их не интересовала ОСВІТА, они воровали, приписывали сотрудникам к зарплатам и забирали бабки в карман.Деревянко заведующая 29 садиком, - воровка, колаборантка
Что касаемо директоров школ, тут аплодирую стоя. НИ ОДИН НЕ ПРОДАЛСЯ рашистским гандонанам.Среди " учителей" хватает сволочей. Нужно усилить фильтрацию после победы, чтобы ни одна продажная @@#@* не проскочила. Всех холуёв, кто не убежит или не погибнет будем сами казнить. По-партизански. Ведь адреса предателей и фашистских подстилок нам известны.
О, патриотизм тех кто не работает, чувствуется издалека!!!!! Оказывается патриотизм измеряется только деньгами. Кто сколько и на сколько больше получает. Патриотизм по -мелитопольски...30 лет 80 % жителей не работали на заводах, фабриках, а занимались торгашеством. Сплошные предпрениматели... Рыночники... А теперь вы ещё будете судить учителей, воспитателей,.... Вы кто такие? Никто... И звать вас НИКАК.... Подумайте о своих грехах, безгрешные вы наши....
Согласна. Многие продажные суки работают на рашистов, а часть не работают получают украинскую зарплату, но уже получили русские паспорта, отдали своих детей в русские школы, мужья работают в фашистской полиции и на железной дороге, обслуживают фашистский режим, а прикидываются патриотами. Жесточайшая фильтрация !!!!!!!
які ж вони кончені((( всім дерокторам та завідучим , хто не виїхав з міста, треба припинити виплачувати українську зарплатню, а вже потім з,ясовувати хто є хто!! бо проституток ціла купа.
Всех запугивали,поэтому многие сидят дома ,нихрена не делая,получают УКраинскую зарплату,оформив тут новые паспорта,снилсы,пособия на детей и родителей!
Воспитатель детского сада 49. Сивашенко Лариса такая же патриотка. Подруга и правая рука Густодымовой преподает в школе N 15.
Интересно,чему она там учит детей,сын учиться онлайн.