![Признак скорой деоккупации: на интернет-аукционе появился посвященный Мелитополю лот (видео)](/images/news/2023/04/317598.jpg?1682148348)
Мешканці тимчасово підконтрольного росії Мелітополя і вимушені переселенці з нетерпінням чекають звільнення рідного міста. Буквально скрізь і в усьому їм бачаться натяки на деокупацію.
У листопаді, невдовзі після довгоочікуваного визволення Херсона, гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський анонсував створення марки, присвяченої Мелітополю, яка в найближчому майбутньому має стати пророчою. На макеті було зображено картонну коробку з мелітопольською черешнею та єнота, якого викрали окупанти перед відходом з Херсона.
Через кілька місяців, ця марка так і не вийшла у світ. Але в мережі з'явилася інша, не менш символічна. Офіційно Укрпошта її ще не презентувала, але деякі заповзятливі українці вже оголосили про продаж.
Так, на одному з інтернет-аукціонів можна побачити цікавий лот - блок марок під назвою "Мелітополь - це Україна". Сюжет знову об'єднує в собі визволення Херсона, що вже відбулося, і майбутню деокупацію Мелітополя - "той самий єнот" висить у військовому шоломі на черешневому дереві. А на буклеті, що йде в комплекті, зображена місцева мешканка, яка обіймає українського захисника на площі Перемоги, де знову майорить синьо-жовтий прапор.
Ціна поки що кусається - 1300-1500 гривень за набір. Але мелітопольці чекають на презентацію цієї шедевральної марки від Укрпошти, а разом із тим і на визволення Мелітополя від російських загарбників.