![Мост, которому не судьба - рашисты в Мелитополе показали цель для ЗСУ](/images/news/2023/04/317612.jpg?1682158839)
Через чотири місяці після вибуху моста між Мелітополем і Костянтинівкою, рашисти його полагодили. Кажуть, усе для людей, але, як завжди, лукавлять...
За інформацією рашистів, одразу після вибуху вони зробили дублюючу дорогу, і впритул узялися за ремонт мосту. Усе це, нібито для того, щоб місцеві жителі не відчували незручностей, мовляв, міст дуже важливий, по ньому здійснюються вантажоперевезення і рух приватного легкового транспорту.
У "Задзеркаллі" окупанти в один голос твердили мантру, що міст не має стратегічного значення. Ось тільки необов'язково бути військовим експертом, щоб розуміти, що "втомлений" міст розташований по трасі Ростов-Таганрог-Маріуполь-Маріуполь-Бердянськ-Мелітополь, і потрібен рашистам зовсім не для "зручності місцевих жителів", а для постачання військових. Тепер рашисти хваляться, що міст полагодили, і для цього фахівці працювали практично цілодобово.
Зроблено влаштування нової опори, побудовано два прольоти моста протяжністю понад 45 метрів, заново влаштовано плиту проїжджої частини та дорожнє полотно, навіть нанесено розмітку. Не вистачає тільки червоних стрічок, але рашистам не до них. Очікувано найближчим часом мостом відновиться потік військових машин і вантажів, як це було і до вибуху.
Не дарма ж питання ремонту моста було взято на особистий контроль псевдо-губернатора Запорізької області Є.Балицького. Чи надовго вистачить ремонту моста, який так старанно піарять у своїх новинах окупанти?
Як то кажуть, міцність мосту не в опорах, а в мистецтві саперів. Хоча, у випадку з рашистами, їхні сапери не особливо встигають за філігранною роботою українських воїнів. ЗСУ неодноразово демонстрували, що снаряд в одну воронку прилітає не тільки двічі, а й тричі. І прикладів тому маса - феноменальна Чорнобаївка, і щоб недалеко ходити за прикладами, мелітопольський аеродром, на який регулярно прилітають "полум'яні вітання від ЗСУ.