![В оккупированном Мелитополе российский военный вырвал у горожанки сумку](/images/news/2023/04/317620.jpg?1682163719)
У Мелітополі вояки "другої армії світу" не лише надмірно п'ють алкоголь, вживають наркотики та грабують місцевих жителів. У вільний час вони починають загравати до місцевих дівчат.
Нерідко рашисти напиваються в Мелітополі до поросячого вереску і навіть не тримаються на ногах. На жаль, у такому стані вони з особливим розлюченням починають кошмарити місцевих жителів. Про черговий неприємний інцидент розповіла мешканка Нового Мелітополя.
- Йшли з подругою додому. Біля "Скорпіона", на Новому Мелітополі, причепився до нас військовий рф, - пише дівчина. Він був одягнений у цивільне. Спочатку поводився чемно. Сказав, що просто хоче познайомитися. Але коли ми дали йому зрозуміти, що не шукаємо нових знайомств, вирвав у подруги сумочку. А потім заявив, якщо та його покличе до себе і напоїть чаєм, віддасть.
На щастя для дівчат, у той момент на вулиці ще були перехожі. До яких вони звернулися з проханням викликати "поліцію". І це злегка протверезило бравого вояку і він пішов геть.
- Солдат крикнув "Не треба. Я вже йду". Кинув сумку на асфальт... і зі словами "А за таке можна і "по мордасам" отримати" пішов геть... Сказати, що ми злякалися, не сказати нічого, - розповіла шокована городянка. Тепер поодинці взагалі ходити не можна, бо ті тварюки голодні. Причому у всіх сенсах цього слова. Дівчатка, бережіть себе.
Нагадаємо, у грудні окупаційна влада вирішила створити так звану "військову поліцію" і вже проінформувала населення, куди можна скаржитися на свавілля російських солдафонів. Так, зокрема, жителям Якимівки рекомендують телефонувати до військової поліції, якщо "люди в масках" намагаються проникнути в їхній будинок. Поки що сервіс доступний тільки для акимівців - мабуть, у цьому селищі Мелітопольського району найбуйніші і найгульніші рашисти.