![В Мелитополе продолжается эпопея с упавшим на проспекте ПВО рашистов (видео)](/images/news/2023/04/317634.jpg?1682176050)
Учора на пр. Богдана Хмельницького в центрі окупованого Мелітополя рашисти своєю криворукістю, м'яко кажучи, повеселили народ. ЗРК "Тор", який рухався центральним проспектом, серед білого дня перекинувся біля колишнього кінотеатру "Україна".
Кілька годин окупанти усували наслідки - перекрили рух і привезли підйомну техніку. Але, як виявилося, сама машина більше рухатися не може, для її перевезення підігнали лафет. За цирком за участю криворуких "асвабадітелей" з неприхованим інтересом і зловтіхою спостерігали місцеві роззяви.
"Діряве" ППО окупантів уже давно встигло прославитися і в Україні, і за її межами, ставши темою численних жартів і мемів для українців. Втім жартують над інцидентом і в московських пабліках, зазначивши, що вчора у кацапів день не задався. Мовляв в один день на трасі під Тулою впала установка С 400, а в Мелітополі С 300. І ожеледиці на вулицях немає...
Утім сьогодні епопея із ЗРК Тор у Мелітополі триває. Якщо вчора рашисти через центральний проспект намагалися провезти його на Запорізький напрямок. То після ДТП бойову одиницю відвезли на лафеті назад на південь. Сьогодні рашисти вже не ризикнули ганьбитися. І переправляли підім'ятий ТОР у москітній сітці вулицею Воїнів інтернаціоналістів на північ.
88829" data-width="100%">Нагадаємо, у Мелітополі сьогодні спостерігали картину, на яку без сліз не глянеш. Дві іржаві та старі ППО установки "БУК" шокували своїм зовнішнім виглядом місцевих жителів.