![В Мелитополе ФСБ начало проверять доходы граждан, получающих выплаты из Украины](/images/news/2023/04/317691.jpeg?1682247308)
В окупованому Мелітополі рашисти продовжують репресії проти мирного населення. Цього разу їх зацікавили зарплати, пенсії та допомоги, які містяни отримують від української держави.
Як ми повідомляли раніше, окупанти не лише примушують мелітопольців отримувати російські паспорти, а й хочуть змусити їх не користуватися правами українського громадянина.
Тобто українські пенсії, допомоги та зарплати опиняться під забороною. А громадяни, які їх отримують, у списках неблагонадійних.
Перший крок у цьому напрямку вже зроблено. Представники російських спецслужб організували приховане спостереження за громадянами України, які відмовилися від отримання російського паспорта. Беруть до уваги, зокрема, джерела фінансових доходів таких громадян. Представників фсб рф цікавить, яким чином відбувається перерахування коштів з території підконтрольної Уряду України на тимчасово захоплені території області та яким чином ці кошти конвертуються в готівку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Крім того, російські окупанти продовжують посилювати контррозвідувальний режим на тимчасово захоплених територіях. Зокрема, збільшено кількість патрулів, на блокпостах почали ретельніше перевіряти особисті документи та оглядати транспортні засоби. Окупанти обмежили відвідування лісових зон. Громадян, які помічені в цих локаціях, працівники фсб рф беруть на контроль, перевіряють їхні персональні дані.
Водночас, використовуючи залякування, погрози, шантаж і тортури ворог продовжує примушувати громадян до отримання російського громадянства.