![В Мелитополе облили зеленкой любительницу "русского мира", которая сдавала оккупантам АТО-шников](/images/news/2023/04/317929.jpg?1682495537)
В окупованому Мелітополі російські загарбники взялися активно впроваджувати таку недобру традицію, як стукацтво. Закликають доносити на активістів, мешканців із проукраїнською позицією, і навіть на сусідів.
До написання доносів з метою виявлення "ворогів" населення окупанти заохочують рублем - за інформацію, що може призвести до "затримання" диверсантів, рашисти платять 500 тисяч "дерев'яних", у всякому разі, обіцяють. Насамперед увагу окупантів привертають учасники АТО і силовики, зокрема колишні. Тобто всі, хто може чинити хоч якийсь опір. Їх розшукують за спеціальними "списками". Окупанти б'ють викрадених і вивозять у невідомому напрямку.
На жаль, формувати списки допомагають місцеві "любителі русского мира". Але мелітольці - українці, тому нація волелюбна. Протистояти озброєним загарбникам вони не можуть, а от розібратися зі зрадниками, попри ризик, вважають справою честі. Так, за словами очевидців, у Мелітополі сусідці, яка здавала оркам родичів учасників АТО, сусіди влаштували розправу - облили стукачку зеленкою.
- Сьогодні вмили зеленкою нашу мелітопольську стукачку, - розповідає мешканка Мелітополя. Та кастрюлеголова живе на Юрівці. Здала оркам не одного АТОшника. Думала, що росія - це її "дах" і ніхто нічого їй не зробить. Але не вгадала: чоловік мій із кумом наділи на обличчя балаклави, дочекалися слушної миті й мовчки, щоб не впізнала за голосом, вмили ту "мадам брошкіну" зеленкою. Верещала, як порося.
Ім'я з міркувань безпеки дівчина називати не стала. На її думку, скоро всі й так побачать цю "красу" - вийти на вулицю в такому вигляді все одно доведеться.
- Окремо хочу звернутися до всіх наших нешановних зрадників. Якщо ви думаєте, що СБУ вас все одно не дістане, знайте, - ми ваше СБУ. Ось тільки законів не знаємо. Вибачте....можемо і трохи "перестаратися"...не змушуйте нас цього робити!"
Нагадаємо, під Мелітополем партизани відправили на концерт Кобзона членів "комісії з підготовки референдуму".