![В Мелитополе в поминальные дни оккупанты устроили "шмон" на кладбищах](/images/news/2023/04/317933.jpg?1682494801)
Життя в окупованому Мелітополі все більше нагадує в'язницю. Обшуки, арешти, перевірки, обмеження прав і свобод...
Усе це реалії руZZкого світу, який війна принесла в нашу країну. За рік життя під ярмом фашистів мелітопольці відчувають це все на власному досвіді.
Учора православні християни відзначали Радоницю - день першого після Великодня загальноцерковного поминання покійних у народній традиції східних слов'ян.
Традиційно в цей час городяни відвідують цвинтарі та поминають померлих рідних.
Цього року зробити це спокійно мелітопольцям не вдалося. Як розповідають місцеві мешканці, рашисти вишикували оточення навколо кладовищ, перевіряли кожну автівку та мало не вивертали кишені у відвідувачів.
Територіями кладовищ обмежили рух транспорту, через що людям доводилося йти пішки до могил близьких.
Яку небезпеку для себе побачили рашисти у відвідуванні кладовищ, залишається тільки здогадуватися. Але мелітопольці зазначають, що кількість силовиків у поминальні дні просто вражала уяву...
Нагадаємо, тотальні перевірки в церквах стали звичною справою в Мелітополі.