UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 13:10

США докладають зусиль, щоб запобігти війні між Ізраїлем та "Хезболлою", - Reuters

Сьогодні, 12:51

Автоматично вплине на ціни: чому уряд не хоче підвищення ставки ПДВ

Сьогодні, 12:37

Окупанти засудили мешканку Мелітополя до 7 років колонії у справі про теракт під час «референдуму» 2022 року

Сьогодні, 12:34

Через ворожі обстріли у Запорізькій області загорілися 5 будинків

Сьогодні, 12:28

Мелоні назвала економічну підтримку Росії Китаєм предметом "великих розбіжностей"

Сьогодні, 12:09

На Покровському напрямку відбулась третина від усіх боїв за добу, - Генштаб

Сьогодні, 11:52

Знищення вагнерівців у Малі може призвести до виведення частини окупантів з України, - ISW

Сьогодні, 11:35

З сьогоднішнього дня в Запоріжжі повертається вуличне освітлення - Іван Федоров (відео)

Сьогодні, 11:30

Путін одноосібно вирішуватиме, що треба і чого не треба знати росіянам, - ISW

Сьогодні, 11:28

Переселенці з Мелітополя можуть безплатно відпочити на Хмельниччині

Сьогодні, 11:10

Україна протягом наступних місяців може жити без відключень світла, - радник прем'єра

Сьогодні, 10:51

Ілон Маск назвав "переобраного" президента Венесуели "диктатором", - AP

Сьогодні, 10:39

"Чужі" по-російськи - окупанти показали кіно з жорстоким затриманням мелітопольця (відео)

Сьогодні, 10:30

Хто та чому має платити військовий збір після підвищення податків: відповідь Мінфіну

Сьогодні, 10:10

Нова диверсія: по всій Франції невідомі пошкодили кабелі інтернету

Сьогодні, 10:09

Ворожа ракета влучила в один з обʼєктів критичної інфраструктури Запоріжжя

Сьогодні, 09:51

10 помилок материнського виховання, які впливають на стосунки сина з жінками

Сьогодні, 09:30

Мелітопольці відкрили в Запоріжжі новий освітній центр для дітей з окупації (фото)

Сьогодні, 09:27

Трамп заявив про готовність до дебатів з Гарріс, але може відмовитись

Сьогодні, 09:15

З'явилась офіційна інформація про наслідки пожежи на ринку Анголенко у Запоріжжі (фото, відео)

Сьогодні, 09:11

Тисяча окупантів, 25 танків, майже 50 артсистем: втрати Росії за добу

Сьогодні, 08:42

Комфортна погода та опади. Синоптик розповіла, де чекати на дощі сьогодні

Сьогодні, 08:40

У Мелітополі зріс попит на довідки про серйозні хвороби - стала відома причина

Сьогодні, 08:39

6 високооплачуваних спеціальностей, де потрібні знання математики

Сьогодні, 08:29

У Венесуелі спалахнули протести після перемоги Мадуро на виборах: силовики використали сльозогінний газ
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    29 апреля 2023, 22:59

    Учитывая, что он не мэр, а конеголовый недомерок, то вывод один запастись коксом.

    user avatar Гостья

    27 апреля 2023, 23:24

    Конченый

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 17:36

    Для 14.46- и кто же это даром будет помогать? Безвозмездно? Тем более капиталистическая Америка, в которой даже воздух платный...

    user avatar Махмуд

    27 апреля 2023, 16:48

    ЕБАЛИК,сцуко,ГДЕ ВОДА В КАХОВСКОМ КАНАЛЕ ?

    user avatar каха

    27 апреля 2023, 16:45

    А как от него корчит кацапов и иуд...жопой чуствуют что в жопе...

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 16:25

    Федоров - красавчик, кто бы что не пи@дел! Верю, что после деокупации восстановит город и Мелитополь станет ещё краше и самое главное - без гнилья людского, которые сейчас радуются подачкам фублевым и кричат "у нас жизнь налаживается!"... а что же у вас наладилось, кроме того, что вам стали выплаты давать? И очень сильно развилась торговля с боснословными ценами, которые выше, чем в Москве? У вас что-то построили, открыли социальное учреждение? Может мусор у вас на улицах уже не метут вениками? Позорище!!!

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 16:18

    Гордість за нашого міського голову! Іван поряд з мерами таких великих міст, як Київ та Харків на заходах світового рівня!!! Це ще раз підкреслює, який все таки Федоров у нас молодець! Гідний представляти Україну на світовому рівні у такий непростий час!

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 16:11

    Кем уже Фёдоров только не был)))))) сегодня что-то из новенького - завербованный ЦРУшник!!!! Вау, полет фантазии впечатляет! Не все мозги в вате, ещё даже могут сгенерировать умозаключения с такими сложными понятиями, ещё и 2-мя - ЦРУ и вербовка!!! Прям выросли в глазах, боты! Не только маты можете писать, оказывается!

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 16:05

    Ну да, Фёдоров-завербованый, на Украине воюют одни наёмники Польши и НАТО, а Россия вообще не нападала- это все Америка и загнивающий Запад развязали войну на территории Украины! Живёте и не знаете правды матки! Вас под постами РИА просветите осведомленные диванные комментаторы, они точно знают!!!!

    user avatar Машенька

    27 апреля 2023, 16:05

    О, це чудова новина. Пан Федоров обовязкове привезе щось для нашого міста. А заключати договори потрібно уже тепер. Добре, що багато країн не залишилися осторонь нашої біди. І шкода, що багато українців сидять склавши руки і нічого не роблять.

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 16:03

    Сил каждому, кто помогает нашей стране. И совести каждому, кто сидя на диване, поливает грязью тех, кто реально работает весь период полномасштабной войны.

    user avatar Арсений

    27 апреля 2023, 16:01

    Если бы каждый сотый житель нашей страны делал хотя бы половину того, что делает для нас Федоров, то было бы намного проще всем. К сожалению, большинству все равно, большинству "какая разница". Война не коснулась многих. А тех, кто понимает всю сложность ситуации в нашей стране, те не могут оставаться в стороне. Федоров молодец! Гордимся нашим мером.

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 15:53

    Если бы не ПРОСРАЛИ деньги Украины и войны бы не было..а то тот,кто их поимел,роскошно и сейчас живёт и с высоты Буковели посмеивается над "патриотами"...

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 15:44

    Ублюдочному ниже 14:51 понимаю что ты без хребетный, прогнулся перед нападающим… булки раздвинул и стоишь рачки довольный.

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 15:42

    Недоумку ниже 15:29 сколько сасия угробила «бюджетных» денег?

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 15:29

    Потратит ещё пару сотен тысяч гривен из бюджета Украины.

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 14:51

    Ублюдочному. Выживайте и дальше. А люди в Мелитополе живут.

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 14:47

    Не повезло,Лавров только оттуда уехал,разминулись,,,,жаль!

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 14:46

    Ублюдоку ниже 14:19 протри сливу выблядок. Они помогают нам выжить, когда русня убивает людей, уничтожает города и страну.

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 14:19

    Вот вам и доказ: продали Украину с потрохами. Поехали отчитаться.

    user avatar Для Гость27 апреля 2023, 13:43

    27 апреля 2023, 14:15

    Самый главный ЦРУшник это путин. Похлеще горбачева...

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 13:43

    Фёдор-завербованый,и очень давно....ЦРУшник-одно слово...

    user avatar Гость

    27 апреля 2023, 13:43

    Фёдор-завербованый,и очень давно....ЦРУшник-одно слово...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.