Навіщо мер Мелітополя Іван Федоров поїхав до Америки (фото)
Навіщо мер Мелітополя Іван Федоров поїхав до Америки (фото)
27 квітня 2023, 13:37 | Переглядів:
У складі делегації України Мелітопольскій міський голова перебуває сьогодні на Саміті міст Америки у Денвері.
Такий захід відбувається вперше, його проводять за ініціативи Держдепартаменту США та за підтримки USAID. На саміті мери багатьох міст західної півкулі зібрались заради посилення співпраці, обміну досвідом у розвитку місцевого самоврядування.
Серед мерів, які представляють Україну, очільники Києва Віталій Кличко, Харківський міський голова Ігор Терехов, Мелітопольский мер Іван Федоров:
- Вдячний за можливість говорити про Україну та, зокрема, Мелітопольщину з сенаторами та конгресменами, провідними політичними експертами та представниками уряду США. Сьогодні в університеті Денвера спілкувались на важливі теми:
вступ України до Євросоюзу та саме роль місцевого самоврядування в цьому процесі;
обговорили реформу децентралізації та її вплив на розвиток України;
обговорили як в майбутньому можуть розвиватись регіони нашої держави.
Також багато спілкувались саме на тему відбудови України, оскільки вже зараз треба розробляти стратегії для різних міст і регіонів, будувати нову економічну стратегію держави, - повідомляє Іван Федоров.
Деталі поїздки очільника Мелітополя до США, повідомимо згодом.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Федоров - красавчик, кто бы что не пи@дел! Верю, что после деокупации восстановит город и Мелитополь станет ещё краше и самое главное - без гнилья людского, которые сейчас радуются подачкам фублевым и кричат "у нас жизнь налаживается!"... а что же у вас наладилось, кроме того, что вам стали выплаты давать? И очень сильно развилась торговля с боснословными ценами, которые выше, чем в Москве? У вас что-то построили, открыли социальное учреждение? Может мусор у вас на улицах уже не метут вениками? Позорище!!!
Гордість за нашого міського голову! Іван поряд з мерами таких великих міст, як Київ та Харків на заходах світового рівня!!! Це ще раз підкреслює, який все таки Федоров у нас молодець! Гідний представляти Україну на світовому рівні у такий непростий час!
Кем уже Фёдоров только не был)))))) сегодня что-то из новенького - завербованный ЦРУшник!!!! Вау, полет фантазии впечатляет! Не все мозги в вате, ещё даже могут сгенерировать умозаключения с такими сложными понятиями, ещё и 2-мя - ЦРУ и вербовка!!! Прям выросли в глазах, боты! Не только маты можете писать, оказывается!
Ну да, Фёдоров-завербованый, на Украине воюют одни наёмники Польши и НАТО, а Россия вообще не нападала- это все Америка и загнивающий Запад развязали войну на территории Украины! Живёте и не знаете правды матки! Вас под постами РИА просветите осведомленные диванные комментаторы, они точно знают!!!!
О, це чудова новина. Пан Федоров обовязкове привезе щось для нашого міста. А заключати договори потрібно уже тепер. Добре, що багато країн не залишилися осторонь нашої біди. І шкода, що багато українців сидять склавши руки і нічого не роблять.
Сил каждому, кто помогает нашей стране. И совести каждому, кто сидя на диване, поливает грязью тех, кто реально работает весь период полномасштабной войны.
Если бы каждый сотый житель нашей страны делал хотя бы половину того, что делает для нас Федоров, то было бы намного проще всем. К сожалению, большинству все равно, большинству "какая разница". Война не коснулась многих. А тех, кто понимает всю сложность ситуации в нашей стране, те не могут оставаться в стороне. Федоров молодец! Гордимся нашим мером.
Если бы не ПРОСРАЛИ деньги Украины и войны бы не было..а то тот,кто их поимел,роскошно и сейчас живёт и с высоты Буковели посмеивается над "патриотами"...