UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 14:30

Путін живий чи мертвий: відомий астролог шокував відповіддю

Сьогодні, 14:20

Експерт розповів чому росія хоче захопити Запоріжжя

Сьогодні, 14:00

"Людину не можна примусити воювати": командир підрозділу 3-ї ОШБр порівняв мобілізацію та рекрутинг

Сьогодні, 13:50

"Я вас не розумію", – окупант розповів, як у Мелітополі зустріли російську армію (відео)

Сьогодні, 13:30

КНДР призупинила постачання боєприпасів до РФ морським шляхом – ЗМІ, супутникові знімки

Сьогодні, 13:20

Рятувальники доставили воду та продукти до Оріхова й Гуляйполя Запорізької області

Сьогодні, 13:00

ЗСУ виклали відео знищення танків РФ під Авдіївкою

Сьогодні, 12:55

В окупованому Мелітополі розшукали вбивцю 38-річного чоловіка (фото)

Сьогодні, 12:30

На Україну чекає важкий період, Європі доведеться самій відповідати за безпеку, - Естонія

Сьогодні, 12:08

В Запоріжжі судитимуть екс-воєнкома за допомогу в оформленні фіктивної інвалідності (фото)

Сьогодні, 12:00

В Одесі з-під завалів дістали тіло дитини

Сьогодні, 11:56

Окупанти обіцяють студентам стипендії за участь у масовці на "виборах" у Мелітополі

Сьогодні, 11:30

Що таке качана каша – українська страва, яка вражає смаком і способом приготування

Сьогодні, 11:10

Сапери продовжують знищувати російські боєприпаси в Запорізькій області (фото)

Сьогодні, 11:00

Дрони маневрували між житловими будинками: Гуменюк назвала атака на Одесу нехарактерною

Сьогодні, 10:57

Чому мелітопольський гауляйтер Є. Балицький не отримав довічне? - адвокатка розкрила деталі розслідування

Сьогодні, 10:20

Німецькі винищувачі вперше перехопили літаки РФ біля територіальних вод Латвії – фото

Сьогодні, 10:13

Ситуація щодо російського вторгнення на Запорізькому напрямку станом на 2 березня

Сьогодні, 10:12

У Мелітопольському районі сталася серйозна ДТП - вантажівка врізалася у фургон (відео)

Сьогодні, 10:00

Сирський заявив про кадрові перестановки серед командирів бригад

Сьогодні, 09:21

У Санкт-Петербурзі прогримів вибух: уламки БпЛА пошкодили будинок

Сьогодні, 09:18

У Мелітополі "другу армію світу" залишили без грошей: які причини

Сьогодні, 09:16

На території Запорізької області злочинна група збувала метадон

Сьогодні, 09:00

Атакували з двох напрямків. В Повітряних силах розповіли подробиці атаки "Шахедів"

Сьогодні, 08:48

Аварія літака Іл-76: Росія заявила про готовність передати Україні тіла загиблих
Всі новини

Опитування

Якщо буде амністія для колаборантів, кого ви готові пробачити?

  • вчителів
  • лікарів
  • працівників соціальних установ
  • керівників місцевих комунальних установ
  • керівників місцевих підприємств, банків та організацій
  • підприємців
  • нікого
  • усіх
  • своя думка в коментарі

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    23

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    02 мая 2023, 05:27

    Хохлотваи сыкливые, а ну бегом в военкомат! Кто же будет нЭньку захЫщать? Обосрались? Тогда закрыли свои поганые еб@льники, пид@расы сраные!

    user avatar Павел

    02 мая 2023, 05:10

    Все хорошо, скоро рашен швайн погонят обратно на болота. Слава Украине! Слава ЗСУ

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 21:51

    срасеянский паспорт ничего не значит. Вет паспорт Украны для животных, и тот ценнее срасеянского.

    user avatar андрюхе

    01 мая 2023, 20:42

    андрюха, х..й тебе в ухо! И жопу, и в пасть, вообщем всё как ты любишь!

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 20:39

    20.37 Да не кизди пидор)) тебя где ждать?

    user avatar Андрюха

    01 мая 2023, 20:37

    Высер путинский ты сейчас герой,когда бои в городе начнутся,тебя найдем @@*@@ из говноросийское,и пристрелим,не только тебя,потому что с такими пидарасам как ты здесь жить никто не будет,вас надо истреблять всех поголовно

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 20:25

    20.12 Ссыкун! Без зССу слабо?

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 20:24

    Хохлотваи сыкливые, а ну бегом в военкомат! Кто же будет нЭньку захЫщать?

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 20:18

    В жопу ВСУ себе войдёт))

    user avatar Местный

    01 мая 2023, 20:12

    Когда ВСУ в город войдёт ,вот тогда высер путинский и поговорим.

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 20:08

    хохлопид@ры ебные, у меня к вам, сукам бандеровским, один вопрос, чего, твари сраные, сидите под шконкой и тявкаете оттуда? Чего не воюете за свою усраину вонючую? Обосрались? Так тогда еб@льники свои поганые закройте!

    user avatar Андрюха

    01 мая 2023, 19:51

    Это #**&@ ебаное думает ,что сафари будет не нанего,ошибаешься пидарок ,как раз на тебя и тебе подобным в городе.

    user avatar Украинец

    01 мая 2023, 19:44

    Ты убогий из какого мухосранска говнороссии пишешь,такой храбрый.

    user avatar местному

    01 мая 2023, 19:40

    *#**@ обосанное, если начнётся сафари на пид@расов, так тебя тогда, выродка еб@ного, первого и застрелят!

    user avatar Украинец

    01 мая 2023, 19:34

    Тебя мразь все равно найдем и убьем,ты сука конченная не жилец в этом городе

    user avatar усраинцу 19:12

    01 мая 2023, 19:23

    Пид..р конченый, иди штаны обосраные поменяй. И бежать тебе, мразь бандеровская, придётся, только далеко всё равно не убежишь.

    user avatar Местный

    01 мая 2023, 19:21

    Очень скоро начнется сафари на пидарасов в городе.никого в живых не оставлять ,особенно местных колоборантов.

    user avatar Украинец

    01 мая 2023, 19:12

    Пидарасу 18:54 ,тебе падаль в городе жить осталось меньше месяца,если успеешь сьебаться то тебе повезет ,а так будешь висеть на первом дереве.

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 18:58

    17:18 в любой нормальной стране гражданство надо заслужить, а тут раздают как горячие пирожки, берите, я себе ещё нарисую, как говорил папандополо. У атамана пана грыцян таврического ( ебалика) план , который надо выполнять или на колыму

    user avatar местному

    01 мая 2023, 18:54

    Пидр сраный, закрой свой гамносборник, а то дерьмом удавишься!

    user avatar Местный

    01 мая 2023, 18:22

    Убогому ниже,тобой падаль никто даже подтиратсья не будут,в лучшем случае тебя как собаку пристрелим,в худшем для тебя будешь висеть на дереве и вонять,убогий.

    user avatar Гость

    01 мая 2023, 17:18

    Очередной хохлобред! Кому они на х..й нужны? Разве что задницу вытереть, так даже на это не годиться!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.