![Техника РФ и караваны "Зубов дракона" направляются в сторону Запорожья (фото)](/images/news/2023/05/318623.png?1683190933)
У Маріуполі зафіксували рух військової техніки, сил ворога і вантажівок із "Зубами дракона" зі спецпозначкою в бік Запорізької області.
Про це інформує радник мера Маріуполя в Telegram.
За повідомленням Петра Андрющенка 3 травня, було зафіксовано рух вантажних автомобілів зі спеціальною позначкою через Маріуполь до села Розівка Пологівського району Запорізької області:
Каравни "Зубів дракона" через Маріуполь рухаються до с. Розівка Запорізької області. Машини мають спеціальну позначку для швидкого пропуску - коло з перекресленою літерою А. Посилене постачання відбувається весь останній тиждень.
Увечері 3 травня в Telegram-каналі радника мера Маріуполя було опубліковано фотознімки переміщення військової техніки та сил окупантів у бік Запорізької області:
Зберігається активним рух військової техніки та сил ворога в напрямку Мангуш/Бердянськ через Маріуполь. Понад 20 вантажівок з БК, щонайменше три САУ, велика кількість військової техніки військового призначення.
Нагадаємо, на одному з енергоблоків Запорізької АЕС окупанти розмістили вибухівку.