![В Запорожском областном краеведческом музее открылась выставка "Российский террор объектов Днепровской ГЭС 2022 - 2023 гг."](/images/news/2023/05/318987.jpeg?1683567934)
Як повідомили в музеї, ворог обстрілював ДніпроГЕС декілька разів.
Перші руйнування російська ракета С-300 спричинила 10 жовтня минулого року. Вранці 31 жовтня ракета влучила в електричну підстанцію Дніпровської ГЕС, знищивши трансформатор. А 10 лютого 2023 року зафіксовано влучання Шахеду-136, на якому загарбники зробили написи «Да будет свет!», «Почему вы так хорошо живете?».
Виставка працюватиме в експозиційній залі «Дніпрогес: підкорення стихії» за графіком роботи музею: понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 14:00.
Раніше ми писали, Дніпровська ГЕС має значні руйнації. Результати пошкоджень внаслідок ворожих ударів співробітники станції опублікують лише після війни, але вже зараз обговорюють проєкт відбудови станції.